30.06.2011

Eurobank w Świeciu i Mławie

Franczyzobiorcy banku uzupełniają mapę Polski o nowe lokalizacje.

Ubiegły rok upłynął w eurobanku pod znakiem intensywnych prac nad nowym systemem wynagradzania partnerów, który zaczął obowiązywać od stycznia 2011 roku. Teraz bank skupia się na rozwoju swojej sieci placówek. Najnowsze punkty zostały otwarte w Świeciu i Mławie.
- Poszukujemy do współpracy osób przedsiębiorczych, znających lokalne warunki prowadzenia biznesu, którzy posiadają doświadczenie w sprzedaży lub w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Te cechy z pewnością przydadzą się na starcie - mówi Tomasz Pawłowski, zastępca dyrektora departamentu sprzedaży ds. franczyzy w eurobanku.

Placówka eurobanku.

Optymalny do prowadzenia placówki eurobanku jest lokal o powierzchni ok. 40 m2.

Koszt wyposażenia jednostanowiskowej placówki wynosi 24 tys. zł. Bank nie pobiera opłaty wstępnej, zaś opłata miesięczna wynosi 300 zł. Eurobank szkoli swoich przyszłych partnerów z zakresu obsługi klienta, technik sprzedaży, rekrutacji pracowników i zarządzania. Ponadto każdy właściciel i pracownik placówki partnerskiej przechodzi tygodniowe szkolenie praktyczne w placówce własnej eurobanku. Bank zapewnia reklamę swoich produktów w mediach ogólnopolskich. Partnerzy mogą liczyć na dofinansowanie prowadzonych przez siebie lokalnych działań promocyjnych.

Optymalny do prowadzenia placówki eurobanku jest lokal o powierzchni ok. 40 m2, który znajduje się w centrum miasta, przy rynku, deptaku lub głównej ulicy miasta. Ważna jest witryna bez kraty o wymiarach minimum 2 na 2 metry umożliwiająca ekspozycję reklamy. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo parkingu.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0