Nowy Trend we franczyzie

W sklepach Trend można kupić ubrania Annie P. oraz Takeshi Kurosawy.
Piątek
01.07.2011
Firma Trend, wyłączny dystrybutor ubrań Takeshy Kurosawy i Anni P., otwiera trzy nowe sklepy.
 

Pierwszy sklep Trend powstał w Mrągowie w 1997 roku. Niebawem ubrania Takeshy Kurosawy i Anni P będą mogli kupić klienci w kolejnych miastach, bowiem firma jest właśnie w trakcie uruchamiania trzech kolejnych placówek – w Olsztynie, Warszawie i Poznaniu. Trend prowadzi również rozmowy w kilku innych miastach.

- Produkty Takeshi Kurosawa skierowane są do zdecydowanych mężczyzn, którzy żyją chwilą i nie boją się wykraczać poza granice ekscentryczności – mówi Hubert Łusiak, właściciel firmy Trend. - Damskie ubrania Annie P. również tworzone są we Włoszech. Marka ta jest w całej Europie synonimem dobrego smaku, wyrafinowania i kobiecości.

Sklepy Trend mają od 60 do 100 m2 powierzchni. Przystosowanie placówki do wymogów sieci to koszt co najmniej 70 tys. zł. Opłata licencyjna wynosi 1,5 tys. zł miesięcznie–trzy pierwsze miesiące gratis , Trend nie pobiera opłat za przystąpienie do sieci. Oprócz środków finansowych przeznaczonych na dostosowanie wyglądu sklepu do wymagań sieci przyszły franczyzobiorca powinien również dysponować pieniędzmi na jego zatowarowanie.

Franczyzodawca zapewnia swoim partnerom pomoc w wyborze atrakcyjnej lokalizacji oraz wsparcie w zakresie aranżacji placówki. Pracownicy sklepu przechodzą niezbędne szkolenia z zakresu obsługi klienta. Franczyzobiorcy będą uczestniczyć w prowadzonych przez centralę działaniach marketingowych z udziałem celebrytów.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.