04.07.2011

Wyszczuplające Yasumi

Pierwsze gabinety Yasumi Slim, nowego konceptu franczyzowego firmy, działają już w Rzeszowie i Poznaniu.

Paleta usług kosmetycznych świadczonych przez Yasumi cały czas się poszerza. Od kilku lat na naszym rynku działają Instytuty Zdrowia i Urody Yasumi oraz gabinety fotodepilacji i fotoodmałdzania Yasumi Epil. Teraz dołączyły do nich zabiegi wyszczuplające, z których można skorzystać w gabinetach Yasumi Slim. Pierwsze placówki zostały otwarte w kwietniu, dziś punkty Yasumi Slim działają już w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Środzie Wielkopolskiej, Poznaniu, Olsztynie oraz Warszawie i Rzeszowie.

Pracownice gabinetu Yasumi Slim w Środzie Wielkopolskiej.

Gabinety Yasumi Slim przyjmują już klientów m.in. w Środzie Wielkopolskiej.

- Zainteresowanie naszym nowym konceptem franczyzowym jest bardzo duże. Cały czas zgłaszają się do nas potencjalni franczyzobiorcy zainteresowani otwarciem własnego gabinetu Yasumi Slim. Prowadzimy rozmowy z osobami ze Swarzędza, Częstochowy i Jaworzna. Mamy też podpisanych kilka umów, które niedługo zaowocują kolejnymi placówkami, m.in. w Warszawie - mówi Marzena Pawlik, dyrektor ds. sprzedaży spółki Yasumi. - Do końca roku chcielibyśmy mieć 40 gabinetów Yasumi Slim. Ta liczba jest realna, zwłaszcza, że popyt na zabiegi wyszczuplające ciągle rośnie.

Osoba zainteresowana otwarciem własnego gabinetu Yasumi Slim powinna dysponować lokalem o powierzchni 45-60 m2. Palcówka Yasumi Slim może powstać także w ramach działającego już gabinetu kosmetycznego, albo stomatologicznego. Koszt inwestycji to ok. 80 tys. zł, franczyzobiorca musi również co miesiąc uiszczać opłatę licencyjną w wysokości 750 zł.

Yasumi zapewnia swoim partnerom dostęp do urządzeń oraz know-how. Pomaga również w aranżacji gabinetu i jego wyposażeniu. Pracownicy przechodzą szereg szkoleń technicznych, z zakresu obsługi urządzeń oraz kwalifikacji pacjentów na zabiegi.

(mak)