11.07.2011

Trans-Media chce nawiązać dialog

Dystrybutor usług Telefonii Dialog tworzy system partnerski.

Trans-Media, autoryzowany partner Telefonii Dialog, jednego z niezależnych dostawców internetu, telewizji cyfrowej z wypożyczalnią filmów VoD oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej, buduje sieć partnerską. Przystąpić do niej mogą zarówno firmy, jak i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Obecnie w strukturze Trans-Media istnieje pięć jednostek własnych i dwie partnerskie. Ich zadaniem jest dystrybucja usług telekomunikacyjnych.

Pracownicy firmy Trans-Media.

Zadaniem partnerów jest dystrybucja usług telekomunikacyjnych - telefonii stacjonarnej, internetu i telewizji cyfrowej z wypożyczalnią filmów na życzenie.

Umożliwiamy podjęcie pracy jako przedstawiciel lokalny, zawarcie umowy agencyjnej i utworzenie regionalnego biura handlowego lub umowy o współpracy w przypadku samodzielnych firm – mówi Łukasz Sankiewicz, dyrektor ds. sprzedaży Trans-Media. – Jeszcze w tym roku zamierzamy pozyskać pięciu partnerów. Dzięki naszym przedstawicielom sprawdzamy też możliwości sprzedażowe na terenie całego kraju. Możemy podpowiadać, który region jest chłonny na nowe oferty firm telekomunikacyjnych i rokuje dobre wyniki sprzedażowe.

Przewidywane nakłady finansowe ze strony potencjalnego partnera wynoszą od 5 do 35 tys. zł i są zależne od docelowej kategorii biura handlowego oraz zatrudnianego personelu. Koszt stworzenia stanowiska pracy to około 1 tys. zł. W sieci nie występuje natomiast opłata licencyjna.

Przedstawiciele Trans-Media uważają, że rynek usług telekomunikacyjnych to rozwojowa branża.

Konkurencja na rynku jest bardzo zdrowa i motywuje nas do podwyższania standardów obsługi klienta w każdym sektorze. Zwracamy wyjątkowa uwagę na standardy etycznej sprzedaży i współpracy biznesowej, zarówno w kontaktach z naszymi partnerami, jak i klientami, których w ich imieniu pozyskujemy. Jestem przekonany, że możemy konkurować z każdym dostawcą usług multimedialnych na rynku sprzedaży pośredniej – podkreśla Sankiewicz.

(gum)