Zadaniem partnerów jest dystrybucja usług telekomunikacyjnych - telefonii stacjonarnej, internetu i telewizji cyfrowej z wypożyczalnią filmów na życzenie.
Poniedziałek
11.07.2011
Dystrybutor usług Telefonii Dialog tworzy system partnerski.
 

Trans-Media, autoryzowany partner Telefonii Dialog, jednego z niezależnych dostawców internetu, telewizji cyfrowej z wypożyczalnią filmów VoD oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej, buduje sieć partnerską. Przystąpić do niej mogą zarówno firmy, jak i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Obecnie w strukturze Trans-Media istnieje pięć jednostek własnych i dwie partnerskie. Ich zadaniem jest dystrybucja usług telekomunikacyjnych.

Umożliwiamy podjęcie pracy jako przedstawiciel lokalny, zawarcie umowy agencyjnej i utworzenie regionalnego biura handlowego lub umowy o współpracy w przypadku samodzielnych firm – mówi Łukasz Sankiewicz, dyrektor ds. sprzedaży Trans-Media. – Jeszcze w tym roku zamierzamy pozyskać pięciu partnerów. Dzięki naszym przedstawicielom sprawdzamy też możliwości sprzedażowe na terenie całego kraju. Możemy podpowiadać, który region jest chłonny na nowe oferty firm telekomunikacyjnych i rokuje dobre wyniki sprzedażowe.

Przewidywane nakłady finansowe ze strony potencjalnego partnera wynoszą od 5 do 35 tys. zł i są zależne od docelowej kategorii biura handlowego oraz zatrudnianego personelu. Koszt stworzenia stanowiska pracy to około 1 tys. zł. W sieci nie występuje natomiast opłata licencyjna.

Przedstawiciele Trans-Media uważają, że rynek usług telekomunikacyjnych to rozwojowa branża.

Konkurencja na rynku jest bardzo zdrowa i motywuje nas do podwyższania standardów obsługi klienta w każdym sektorze. Zwracamy wyjątkowa uwagę na standardy etycznej sprzedaży i współpracy biznesowej, zarówno w kontaktach z naszymi partnerami, jak i klientami, których w ich imieniu pozyskujemy. Jestem przekonany, że możemy konkurować z każdym dostawcą usług multimedialnych na rynku sprzedaży pośredniej – podkreśla Sankiewicz.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Telekomunikacja Polska szuka partnera

To może być ciekawa opcja. ___________________________ http://pracelicencjackiepsychologia.edu.pl/

2 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Play rośnie w oczach

Do tego sami mają naprawdę dobre oferty. Księgowa Kraków

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Play rośnie w oczach

Play całkiem dobrze sobie radzi z konkurencją :) [url=http://rozliczamfirme.pl/doradca-podatkowy-krakow/][color=#333333]księgowa Kraków[/color][/url]

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

That's a good style, friend! Try yourself as a creative writer.You can definitely earn something! color switch

10 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2018
Play ma plan

Superb website and I wanted to post a note to let you understand, "Great job"! I am glad I found this site. Your blog site has introduced me the majority of the strategies...

4 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

Proponuje skontaktować się z takimi firmami jak krismilton lub play4mix lub innymi. Rzecznik prasowy Play`a raczej nic nie pomoże w tej kwestii. Read manga online for free...

10 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018