12.07.2011

Zabawa na szóstkę

Pod logo Krainy Zabaw Dziecięcych Best4youKids działa sześć placówek, dwie z nich prowadzą franczyzobiorcy.

Firma prowadzi również zaawansowane rozmowy z kolejnymi franczyzobiorcami oraz przygotowuje nowe sale zabaw, których otwarcia można spodziewać się już na początku sierpnia.
- Chcielibyśmy, aby w tym roku nasza sieć powiększyła się o kolejne punkty. Nie zależy nam jednak na ilości, ale na jakości otwieranych placówek i dobrej współpracy z zaangażowanymi we własny biznes franczyzobiorcami – mówi Marzena Głowacka – Fujawa dyrektor zarządzająca spółki Best4you.

Dziecko w plastikowych piłkach w placówce Best4youKids

W połowie maja w zamojskiej galerii Twierdza została otwarta kolejna franczyzowa sala zabaw.

W połowie maja w zamojskiej galerii Twierdza została otwarta kolejna franczyzowa sala zabaw. Dzieci mogą w niej spędzać czas na kilkupoziomowych torach przeszkód, zjeżdżalniach, czy w basenach wypełnionych piłeczkami. Firma sprawiła również milusińskim prezent z okazji Dnia Dziecka otwierając w krakowskim centrum handlowym Bonarka Krainę Malucha. To nowy projekt Best4you, który został przygotowany dla dzieci do drugiego roku życia. Maluszki mogą tu bezpiecznie stawiać pierwsze kroki. Specjalne miękkie elementy pobudzają ich motorykę. Poznają różne kształty i kolory. Nawiązują pierwsze znajomości.

Opłata za przystąpienie do całego systemu Best4youKids wynosi 15 tys. zł. Franczyzobiorca może samodzielnie szukać odpowiedniego miejsca pod przyszłą salę zabaw lub skorzystać ze wskazanej przez Best4you lokalizacji. W jego zakresie leży również pokrycie kosztów najmu lokalu oraz zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z wymaganiami konceptu. Inwestycja zaczyna się od 40 tys. zł i rośnie proporcjonalnie do powierzchni lokalu. Best4you zapewnia swoim partnerom pomoc na każdym etapie współpracy m.in. pakiet szkoleń, opiekę konsultanta oraz wsparcie marketingowe.

(mak)