W połowie maja w zamojskiej galerii Twierdza została otwarta kolejna franczyzowa sala zabaw.
Wtorek
12.07.2011
Pod logo Krainy Zabaw Dziecięcych Best4youKids działa sześć placówek, dwie z nich prowadzą franczyzobiorcy.
 

Firma prowadzi również zaawansowane rozmowy z kolejnymi franczyzobiorcami oraz przygotowuje nowe sale zabaw, których otwarcia można spodziewać się już na początku sierpnia.
- Chcielibyśmy, aby w tym roku nasza sieć powiększyła się o kolejne punkty. Nie zależy nam jednak na ilości, ale na jakości otwieranych placówek i dobrej współpracy z zaangażowanymi we własny biznes franczyzobiorcami – mówi Marzena Głowacka – Fujawa dyrektor zarządzająca spółki Best4you.

W połowie maja w zamojskiej galerii Twierdza została otwarta kolejna franczyzowa sala zabaw. Dzieci mogą w niej spędzać czas na kilkupoziomowych torach przeszkód, zjeżdżalniach, czy w basenach wypełnionych piłeczkami. Firma sprawiła również milusińskim prezent z okazji Dnia Dziecka otwierając w krakowskim centrum handlowym Bonarka Krainę Malucha. To nowy projekt Best4you, który został przygotowany dla dzieci do drugiego roku życia. Maluszki mogą tu bezpiecznie stawiać pierwsze kroki. Specjalne miękkie elementy pobudzają ich motorykę. Poznają różne kształty i kolory. Nawiązują pierwsze znajomości.

Opłata za przystąpienie do całego systemu Best4youKids wynosi 15 tys. zł. Franczyzobiorca może samodzielnie szukać odpowiedniego miejsca pod przyszłą salę zabaw lub skorzystać ze wskazanej przez Best4you lokalizacji. W jego zakresie leży również pokrycie kosztów najmu lokalu oraz zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z wymaganiami konceptu. Inwestycja zaczyna się od 40 tys. zł i rośnie proporcjonalnie do powierzchni lokalu. Best4you zapewnia swoim partnerom pomoc na każdym etapie współpracy m.in. pakiet szkoleń, opiekę konsultanta oraz wsparcie marketingowe.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018