Abacosun od 1995 roku wyposaża gabinety kosmetyczne i odnowy biologicznej.
Wtorek
12.07.2011
Producent kosmetyków oraz wyposażenia gabinetów kosmetycznych otworzy pierwszy punkt franczyzowy.
 

Abacosun obecnie jest na etapie wdrażania franczyzy i budowania sieci placówek w całym kraju. Oferta współpracy jest elastyczna, przez co skierowana do wielu inwestorów. Władze firmy zdradzają, że zainteresowanie franczyzą jest duże. W najbliższych miesiącach Abacosun zadebiutuje w stolicy.

- Nasz oferta jest skierowana zarówno do dużych jaki i do małych gabinetów, które mogą być usytuowane w aglomeracjach o różnej wielkości - mówi Grażyna Cichocka z firmy Abacosun. - Nie określamy jakim kapitałem musi dysponować partner, lecz dostosowujemy ofertę do jego możliwości. Dzięki temu wyposażenie gabinetu oraz wystrój są dobrane indywidualnie do inwestora.

Ważnym elementem długookresowej strategii rozwoju sieci jest także szybka reakcja i wprowadzanie na rynek krajowy innowacyjnych rozwiązań światowej branży kosmetycznej. Przykładem może być oferowana ostatnio linia kosmetyków Leorex, stworzona w oparciu o nanotechnologię.

Abacosun od 1995 roku wyposaża gabinety kosmetyczne i odnowy biologicznej. Oferuje klientom pakiet, w którego skład wchodzą m.in. profesjonalne urządzenia kosmetyczne, kosmetyki, szkolenia, doradztwo księgowe oraz pomoc techniczną. Głównym celem firmy jest wdrażanie nieinwazyjnych metod odmładzania skóry i wyszczuplania poprzez oferowanie innowacji technologicznych.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Nie przemawia to do mnie, lepiej już zainwestować na giełdzie.

62 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Srebro jest bardzo opłacalne. Zresztą inwestowanie w każdy kruszec to dobry biznes. Teraz zastanawiam się nad inwestycją w srebrne sztabki...

62 wypowiedzi
ostatnia 07.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Hej, sporo ostatnio myślę o otwarciu sklepu związanego z rękodziełem, a konkretnie scrapbookingiem. Widzę, że ten rodzaj rękodzieła jest coraz bardziej popularny, a...

2 wypowiedzi
ostatnia 06.06.2018
Sposoby na zwiększenie sprzedaży?

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Mailingiem biznesu nie stworzysz.

41 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018
Pan od kosmetyków

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Polecam te strony internetowe.

11 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018
Powiedziała YES

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Jak powiedziała to bracie gratulacje.

10 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018