12.07.2011

Abacosun w stolicy

Producent kosmetyków oraz wyposażenia gabinetów kosmetycznych otworzy pierwszy punkt franczyzowy.

Abacosun obecnie jest na etapie wdrażania franczyzy i budowania sieci placówek w całym kraju. Oferta współpracy jest elastyczna, przez co skierowana do wielu inwestorów. Władze firmy zdradzają, że zainteresowanie franczyzą jest duże. W najbliższych miesiącach Abacosun zadebiutuje w stolicy.

Salon Abacosun.

Abacosun od 1995 roku wyposaża gabinety kosmetyczne i odnowy biologicznej.

- Nasz oferta jest skierowana zarówno do dużych jaki i do małych gabinetów, które mogą być usytuowane w aglomeracjach o różnej wielkości - mówi Grażyna Cichocka z firmy Abacosun. - Nie określamy jakim kapitałem musi dysponować partner, lecz dostosowujemy ofertę do jego możliwości. Dzięki temu wyposażenie gabinetu oraz wystrój są dobrane indywidualnie do inwestora.

Ważnym elementem długookresowej strategii rozwoju sieci jest także szybka reakcja i wprowadzanie na rynek krajowy innowacyjnych rozwiązań światowej branży kosmetycznej. Przykładem może być oferowana ostatnio linia kosmetyków Leorex, stworzona w oparciu o nanotechnologię.

Abacosun od 1995 roku wyposaża gabinety kosmetyczne i odnowy biologicznej. Oferuje klientom pakiet, w którego skład wchodzą m.in. profesjonalne urządzenia kosmetyczne, kosmetyki, szkolenia, doradztwo księgowe oraz pomoc techniczną. Głównym celem firmy jest wdrażanie nieinwazyjnych metod odmładzania skóry i wyszczuplania poprzez oferowanie innowacji technologicznych.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora