Firma posiada 35 placówek, najnowsze Salony Łazienek znajdują się w Cieszynie i Kozienicach. Były to otwarcia w ramach systemu franczyzowego.
Piątek
22.07.2011
Glazura Królewska obniżyła opłaty wstępne. Do końca września przystąpienie do sieci kosztuje 5 tys. zł.
 

Glazura Królewska działa na rynku wyposażenia łazienek od 20 lat. Przez ten czas firma zbudowała szeroką strukturę dystrybucyjną oraz otworzyła punkty detaliczne – Salony Łazienek, które następnie zaczęła rozwijać poprzez franczyzę. Dziś pod marką Glazury Królewskiej działa 35 punktów sprzedaży.

- Najmłodszy członek naszej rodziny to Salon Łazienek w Kozienicach, funkcjonujący od czerwca bieżącego roku. Wkrótce powiększymy nasze grono o kolejną placówkę - Salon Łazienek w Tychach, którego otwarcie planujemy na sierpień - mówi Anna Grzyb, dyrektor działu Rozwoju Sieci Sprzedaży Glazury Królewskiej.

Do otwarcia własnego biznesu pod logo Glazury Królewskiej przyszłych franczyzobiorców ma zachęcić obniżona opłata wstępna. Osoby, które przed 30 września 2011 rozpoczną rozmowy dotyczące otwarcia nowego salonu, za przystąpienie do sieci zamiast 15 tys. zł zapłacą tylko 5 tys. zł netto.

Sklepy Glazury Królewskiej najczęściej mieszczą się w tych częściach miasta, które kojarzą się z branżą wyposażenia wnętrz lub budowlaną. Franczyzobiorca przeważnie sam poszukuje odpowiedniego lokalu, ale może w tej kwestii liczyć na pomoc franczyzodawcy. Optymalny lokal powinien mieć ok 250 m2, dostęp do szerokopasmowego internetu oraz duży parking.

- Współpraca Glazury Królewskiej z franczyzobiorcami zaczyna się już na etapie koncepcyjnym. Pomagamy podjąć decyzję o otwarciu salonu: analizujemy potencjał rynku, uczestniczymy w wyborze lokalizacji oraz planujemy szczegółowo realizację przedsięwzięcia. Następnie przygotowujemy wszelkie niezbędne projekty: układ funkcjonalny lokalu, aranżację powierzchni sprzedażowej, wymaganych instalacji, a także wizualizację zewnętrzną - wymienia Anna Grzyb. - Wspieramy franczyzobiorców również w trakcie współpracy dbając o sprawną logistykę oraz prowadząc działania marketingowe.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Biznes na wsi

Zapomniałem dodać również is w promieniu 15 km 4 tartaki, producent zrebki i dealer maszyny rolniczych.

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Biznes na wsi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś pomysły na biznes na wsi.Dodam że do najbliższego miasta mam 13km(miasteczko 10000mieszkancow)i drugie 33 km ode mnie...

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam. Również jestem zainteresowany jak wygląda Współpraca z tą firmą. Pozdrawiam

8 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Jaki sklep meblowy?

Ja też mam za sobą kilka epizodów z własnoręczną przeróbką mebli, ale jednak niektóre trzeba kupić albo gotowe albo na zamówienie. Nie wyobrażam sobie, bym mój...

185 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Handel dla rolnika

Pamiętaj, że najważniejsze jest wyposażenie - dobry sprzęt i ciągniki Renault mam już od wielu lat i nie mogę narzekać.

53 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Szkółkarstwo, drzewka, nasiona

Pamiętaj żeby odpowiednio przygotować swój [url=https://sklep.mizar.com.pl/c-330-c-7_8.html]ciągnik (c-330[/url] polecam ten model), bo musisz być gotowy na różne...

15 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Taka prawda, że mieszkania pod wynajem studentom będą są i były na topie, bo niestety jest tak, że student weźmie wszystko - co sprawia, że te mieszkania są...

317 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

317 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018