21.07.2011

W centrum i na osiedlu

Do końca roku ma powstać 25 gabinetów fotoepilacji i fotoodmładzania Yasumi epil.

Firma zajmuje się usuwaniem zbędnego owłosienia przy użyciu silnego światła pulsacyjnego. Dodatkowo gabinety franczyzowe Yasumi epil oferują klientom wyszczuplanie falą radiową, leczenie trądziku, redukcję rumienia i przebarwień, a także wypożyczają urządzenia do domowej pielęgnacji skóry. W sieci funkcjonuje 26 punktów franczyzowych i cztery własne. Firma chciałaby do końca roku pozyskać 25 partnerów, m.in. z Koszalina, ze Szczecina, z Wrocławia, Bydgoszczy i Krakowa.

Zabieg fotodepilacji w gabinecie Yasumi Epil

Salony urody Yasumi epil powstają w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców.

– Tej wiosny pojawiły się nowe gabinety franczyzowe w Warszawie, Poznaniu, Białymstoku, Skierniewicach, Tarnowie i Bytomiu. Wśród nich są również punkty obecnych partnerów, którzy zdecydowali się na otwarcie kolejnego salonu Yasumi epil – mówi Krzysztof Bydałek z firmy Yasumi epil.

Najatrakcyjniejsze są lokale z wygodnym dojazdem i parkingiem w centrach miast oraz w tzw. sypialniach większych miast. Optymalna powierzchnia placówki wynosi 35-40 m2. O możliwości przystosowania lokalu decyduje przede wszystkim układ jego pomieszczeń. Jeśli jest w dobrym stanie, prowadzona w nim była podobna działalność i posiada odpowiadające koncepcji Yasumi epil wydzielone pomieszczenia (recepcja, pokój zabiegowy, toaleta, pomieszczenie socjalne) remont polega tylko na pomalowaniu ścian, zgodnie z wytycznymi.

– Opłata wstępna, która wynosi 75 tys. zł, pokrywa jednocześnie koszty umeblowania salonu. Franczyzobiorca otrzymuje również projekt lokalu, materiały reklamowe i szkolenia dla personelu a także urządzenia do wykonywania zabiegów, z którego obsługi zostaje przeszkolony. Szacowany okres zwrotu z inwestycji następuje po mniej więcej roku – dodaje Krzysztof Bydałek.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0