01.08.2011

Free Delikatesy stawiają na Warszawę

Spółka Free Delikatesy Ekologiczne podpisała czwartą umowę franczyzową.

Do tej pory w ramach sieci działały trzy sklepy: jeden własny oraz dwa punkty franczyzowe. 10 sierpnia bieżącego roku zostanie otwarta trzecia placówka franczyzowa. Sklep przy ulicy Stryjeńskich w Warszawie będzie największym punktem sieci. Czwarta placówka franczyzowa Delikatesów Ekologicznych powstanie w centrum Warszawy przy ul. Widok 8. Powierzchnia sklepu wyniesie 110 m2, a jego otwarcie nastąpi 1 września tego roku.

Sklep Free Delikatesy z ekologiczną żywnością.

Zgodnie z założeniami spółki do końca roku w sieci Free Delikatesy Ekologiczne będzie działać 8 sklepów franczyzowych. Do końca roku 2013 ich być już 50.

- Na razie nasze sklepy działają wyłącznie w Warszawie - mówi Daniel Skibiński, prezes zarządu spółki Free. - Zgodnie z założeniami spółki do końca roku w sieci Free Delikatesy Ekologiczne będzie działać osiem sklepów franczyzowych. Do końca roku 2013 chcemy by było ich już 50.

Free Delikatesy Ekologiczne to sklepy, których działalność skupia się sprzedaży detalicznej ekologicznych produktów spożywczych. Chcąc przystąpić do sieci, należy dysponować lokalem o powierzchni od 50 do 100 m2 oraz kapitałem rzędu 90 tys. zł. Franczyzodawca zapewnia wsparcie w znalezieniu odpowiedniego lokalu oraz dwutygodniowe szkolenie. Za akcje marketingowe, takie jak reklamy w czasopismach oraz internecie, nie pobierane są dodatkowe opłaty.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

1

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora