30.07.2011

Franczyza na próbę

Doragio oferuje partnerom możliwość sprzedaży szaf z drzwiami przesuwanymi bez konieczności ponoszenia znaczących inwestycji.

Doragio to firma produkująca i montująca szafy oraz zabudowy z drzwiami przesuwnymi, składanymi i uchylnymi. Sieć sprzedaży tworzą 42 placówki partnerskie oraz jedna własna. Do końca tego roku ma przybyć jeszcze dziesięć nowych punktów na Śląsku.

Pracownicy firmy Doragio montujący szafę.

Sieć sprzedaży Doragio tworzą 42 placówki partnerskie oraz jedna własna.

Doragio przygotowało dla przyszłych partnerów program, który ma im pomóc w podjęciu decyzji o przystąpieniu do sieci.

- Od 1 lipca wprowadzamy program Start-up, który ma umożliwić naszym potencjalnym franczyzobiorcom sprawdzenie rynku bez konieczności angażowania większych środków pieniężnych. Dajemy naszym partnerom paletę narzędzi marketingowych, które pozwolą na skuteczną sprzedaż naszych produktów – mówi właściciel firmy, Dariusz Dziewulski.

Każdy przedsiębiorca zainteresowany programem Start-up, po wpłaceniu kaucji w wysokości 399 zł, uzyskuje dostęp do materiałów promocyjnych oraz trzymiesięcznej wersji programu komputerowego do wyceny i wizualizacji szaf. W przypadku rezygnacji ze współpracy uczestnik programu Start-up zwraca otrzymane próbki, a w zamian za nie otrzymuje zwrot 200 zł wpłaconej kaucji. Jeśli uczestnik programu zdecyduje się zostać franczyzobiorcą Doragio, wówczas cała wpłacona kwota zostaje zaliczona na poczet opłat wstępnych.

(mak)