Stacja paliw Intermarché w Ostródzie.
Czwartek
04.08.2011
W Wieluniu została otwarta kolejna stacja paliw należąca do Grupy Muszkieterów.
 

Dostawcą paliwa oferowanego na stacji w Wieluniu, w województwie łódzkim, jest Orlen PetroCentrum Sp. z o.o. oraz Gaspol S.A.
- Jako jedna z nielicznych sieci handlowych podajemy do publicznej wiadomości, kto jest naszym dostawcą paliw i gazu LPG, to wpływa na wzrost naszej wiarygodności – twierdzi Aleksander Hołoga, odpowiedzialny za rozwój stacji Intermarché w Polsce.

Jakość paliw na stacjach należących do Grupy Muszkieterów jest również na bieżąco kontrolowana przez Orlen Laboratorium, ponieważ stacja jest włączona do monitoringu jakości paliw. Ponadto w sklepie o powierzchni 21 m2 klienci mogą zaopatrzyć się w artykuły spożywcze i motoryzacyjne. Przy stacji funkcjonuje myjnia bezdotykowa z czterema stanowiskami oraz odkurzaczem.

Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 168 supermarketów Intermarché oraz 77 sklepów dla domu i ogrodu Bricomarché. W 2010 r. jej obroty przekroczyły 3,6 mld zł. Nowa stacja paliw należy do właściciela Intermarché w Wieluniu.

- Właścicielami stacji paliw działającej pod szyldem Intermarché mogą zostać wyłącznie dotychczasowi franczyzobiorcy sieci - dodaje Eliza Orepiuk, kierownik dyrekcji komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów.

W lipcu Grupa Muszkieterów otworzyła dwa kolejne supermarkety. Pierwszych klientów obsłużył spożywczy supermarket Intermarché w Legnicy (woj. dolnośląskie) oraz budowlany Bricomarché w Brzeszczach (woj. małopolskie).

(dw)