08.08.2011

Franczyza na parkiecie

Drzwi i podłogi Vox uruchomiły dwa salony franczyzowe.

Firma Drzwi i podłogi Vox działa na rynku dystrybucji materiałów budowlanych już od 17 lat. Ostatnio sieć powiększyła się o dwa kolejne salony w Krotoszynie i Lubinie. Na działalność pod szyldem zdecydowali się dotychczasowi partnerzy franczyzowi. W obu salonach wdrażane są standardy i usługi obowiązujące w sieci Vox takie jakie montaż zakupionych towarów przez certyfikowane ekipy montażowe czy bezpłatne konsultacje projektanta wnętrz.

Salon Drzwi i podłogi Vox w Krotoszynie.

Na zdjęciu nowo powstały salon Drzwi i podłogi Vox w Krotoszynie.

Salon w Krotoszynie powstał na bazie konceptu typu showroom. Na powierzchni 100 m2 znajduje się około 50 sztuk drzwi i kilkadziesiąt dekorów podłóg. W sprzedaży znajdują się także niezbędne do wykończenia podłogi akcesoria jak podkłady, listwy przypodłogowe oraz środki do pielęgnacji.

W Lubinie nowy salon Drzwi i podłogi Vox powstał w ramach wcześniej już istniejącego obiektu z artykułami wyposażenia wnętrz. Duża powierzchnia placówki pozwala na wyeksponowanie blisko 90 wzorów drzwi oraz tyle samo paneli podłogowych i podłóg naturalnych.

Sieć Vox liczy obecnie 30 salonów własnych i 27 franczyzowych, w tym siedem działających pod marką Drzwi i podłogi Vox. W skład sieci wchodzą także 102 sklepy Majster. Do współpracy zaproszone są przede wszystkim osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz dysponujące obiektem o powierzchni ekspozycyjnej min 250 m2 wraz z magazynem. Mile widziane jest również doświadczenie w branży budowlanej.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora