06.08.2011

Kate&Kate wystartowało z franczyzą

Pierwszy franczyzowy sklep z biżuterią mieści się w Sopocie.

Otwarty w nadmorskim kurorcie butik oferujący wyroby biżuteryjnego z całego świata to czwarty lokal Kate&Kate w Polsce. Dotychczas punkty sieci powstały w Warszawie, Krakowie oraz Katowicach. Biżuteria Kate&Kate dostępna jest również w czterech sklepach partnerskich.

Wnętrze sklepu Kate&Kate w Sopocie.

Kate&Kate działa od ponad 2 lat. Na polski rynek sieć wprowadziła tzw. biżuterię modową, która na tle innych produktów branży jubilerskiej wyróżnia się ręcznym wykonaniem.

- Cieszę się, że kolejny butik Kate&Kate powstał właśnie w Sopocie. Zdecydowałam się otworzyć w nim swój kolejny sklep, bo ekskluzywnej biżuterii Kate&Kate nie mogło zabraknąć w tak prestiżowym kurorcie. Nowe otwarcie cieszy mnie tym bardziej, iż jest to pierwszy lokal franczyzowy – mówi Katarzyna Rychlewska, właścicielka Kate&Kate.

Stworzona przez Rychlewską sieć działa ponad dwa i pół roku. Na polski rynek wprowadziła tzw. biżuterię modową, która na tle innych produktów branży jubilerskiej wyróżnia się ręcznym wykonaniem.

- Są to pojedyncze sztuki, sygnowane nazwiskami projektantów i zgodne z najnowszymi tendencjami w modzie – tłumaczy Rychlewska.

Jej firma współpracuje z projektantami z Europy, Stanów Zjednoczonych i Azji. Do jej partnerów należą tacy reprezentanci światowego wzornictwa, jak Dori Csengeri z Izraela, Ericson Beamon z Londynu czy jeden z głównych projektantów marki Swarovski - Marek Wójcicki.

Warunki przystąpienia do sieci są ustalane indywidualnie z każdym kandydatem.

(gum)