05.08.2011

Happy Feet zapowiada otwarcia

Dystrybutor marki Aurelka chce uruchomić pięć nowych stoisk z obuwiem dla dzieci.

Happy Feet, właściciel marki Aurelka, dba o stopy swoich małych klientów w trzech sklepach zlokalizowanych w Warszawie. Dwie placówki prowadzą franczyzobiorcy, trzecie stoisko, działające w centrum handlowym w Markach, jest placówką testową pozwalającą udoskonalać obsługę klienta i sprawdzającą nowe produkty wprowadzane do oferty firmy. W przyszłym roku firma chce otworzyć dwa nowe stoiska, trzy kolejne mają pojawić się w 2013. Rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami zaplanowane są na tegoroczną jesień.

Dziecko, które przymierza buty na stoisku sieci Aurelka.

Na stoiskach Aurelki przeprowadzane są regularne i bezpłatne badania stóp oraz konsultacje ze specjalistami.

- Wprowadzenie marki Aurelka do centrów handlowych okazał się strzałem w 10., bo dzięki temu możemy dotrzeć do dużej liczby klientów. Na stoiskach przeprowadzamy regularne i bezpłatne badania stópek oraz konsultacje ze specjalistami, co pozwala nam na kompleksową i rzetelną obsługę klientów. Sprzyja nam również rosnąca świadomość rodziców na temat prawidłowego rozwoju postawy swoich pociech - opowiada Barbara Zorychta, kierownik ds. sprzedaży Happy Feet.

Na otwarcie stoiska Aurelki trzeba przeznaczyć 55 tys. zł, 30 tys. zostaje przeznaczone na przygotowanie stoiska, zaś pozostała kwota jest przeznaczona na zatowarowanie. Firma nie pobiera opłat za przystąpienie i funkcjonowanie w sieci. Franczyzobiorca oraz jego pracownicy przechodzą szkolenia techniczne i sprzedażowe. Happy Feet zapewnia również wsparcie marketingowe oraz logistyczne.

(mak)