Happy Feet zapowiada otwarcia

Na stoiskach Aurelki przeprowadzane są regularne i bezpłatne badania stóp oraz konsultacje ze specjalistami.
Piątek
05.08.2011
Dystrybutor marki Aurelka chce uruchomić pięć nowych stoisk z obuwiem dla dzieci.
 

Happy Feet, właściciel marki Aurelka, dba o stopy swoich małych klientów w trzech sklepach zlokalizowanych w Warszawie. Dwie placówki prowadzą franczyzobiorcy, trzecie stoisko, działające w centrum handlowym w Markach, jest placówką testową pozwalającą udoskonalać obsługę klienta i sprawdzającą nowe produkty wprowadzane do oferty firmy. W przyszłym roku firma chce otworzyć dwa nowe stoiska, trzy kolejne mają pojawić się w 2013. Rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami zaplanowane są na tegoroczną jesień.

- Wprowadzenie marki Aurelka do centrów handlowych okazał się strzałem w 10., bo dzięki temu możemy dotrzeć do dużej liczby klientów. Na stoiskach przeprowadzamy regularne i bezpłatne badania stópek oraz konsultacje ze specjalistami, co pozwala nam na kompleksową i rzetelną obsługę klientów. Sprzyja nam również rosnąca świadomość rodziców na temat prawidłowego rozwoju postawy swoich pociech - opowiada Barbara Zorychta, kierownik ds. sprzedaży Happy Feet.

Na otwarcie stoiska Aurelki trzeba przeznaczyć 55 tys. zł, 30 tys. zostaje przeznaczone na przygotowanie stoiska, zaś pozostała kwota jest przeznaczona na zatowarowanie. Firma nie pobiera opłat za przystąpienie i funkcjonowanie w sieci. Franczyzobiorca oraz jego pracownicy przechodzą szkolenia techniczne i sprzedażowe. Happy Feet zapewnia również wsparcie marketingowe oraz logistyczne.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018