Obecne powierzchnie w jakich zlokalizowane są działy Slow Food & Garden zajmują od 50 do 150 m2. W ramach sieci funkcjonują już cztery placówki partnerskie.
Niedziela
14.08.2011
Zielony Loft wdraża nowy koncept sprzedażowy Slow Food & Garden, oferujący ekologiczną żywność w centrach ogrodniczych.
 

Zielony Loft to firma z Trójmiasta, która zajmuje się budową i unowocześnianiem obiektów handlowych o profilu ogrodniczym w całym kraju. W tego typu obiektach sieć zakłada specjalistyczne działy handlowe, np. aranżacja wnętrz zielenią, czy najnowszy, autorski projekt Slow Food & Garden - żywność ekologiczna, który jest właśnie w fazie wdrażania.

- Problem, który doskwiera naszej branży to sezonowość – mówi Robert Radkiewicz, wiceprezes zarządu Zielony Loft. – Staramy się temu przeciwdziałać poprzez wydłużenie okresu handlowego w punktach sezonowych. Żywność ekologiczna w centrach ogrodniczych idealnie wpisuje się w profil działalności tych placówek, a wszystko to zgodnie z mottem konceptu Slow Food & Garden - zdrowa żywność z ogrodu.

Koncept Slow Food & Garden opiera się na samodzielnie funkcjonujących sklepach i działach sprzedaży oferujących szereg artykułów spożywczych. Obecnie w ramach sieci funkcjonują cztery placówki partnerskie, które mieszczą się w centrach ogrodniczych. Najbliższe otwarcia kolejnych punktów będą miały miejsce w Bydgoszczy i Toruniu.

Wymagania wobec potencjalnego partnera uzależnione są od wielkości planowanej inwestycji. Obecne powierzchnie w jakich zlokalizowane są działy Slow Food & Garden zajmują od 50 do 150 m2. Kapitał niezbędny do rozwinięcia własnego biznesu uzależniony jest od lokalizacji i własnej wizji przedsiębiorcy. Przystąpienie do projektu Slow Food & Garden to koszt rzędu ok. 12 tys. złotych.

- W ramach pakietu franczyzowego oferujemy partnerom kompleksowe opracowanie projektu architektonicznego placówki – dodaje Robert Radkiewicz - Zajmujemy się także opracowaniem strategii marketingowej oraz zatowarowaniem punktu w wyselekcjonowane produkty. Szkolimy również pracowników w tworzeniu i prowadzeniu działu.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

E-papierosy na cenzurowanym

This was a shocking post. It has some look at here fundamental data on this subject. my gmail login

4 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Zarabianie przez internet

Ostatnio zauważyłam, że popularne sa programy partnerskie i zarabianie w ten sposób przez internet. Może ktoś z was dorabia sobie właśnie w ten sposób Chyba tutaj...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Programy partnerskie

Zastanawiam się w jaki sposób dorobić sobie przez internet. Zainteresowały mnie [url=https://make-cash.pl/katalog-serwisow/programy-partnerskie-afiliacja/]niedawno...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Sklep w modelu franczyzy

Dzień dobry, Rozważam razem z żoną otwarcie własnej działalności na zasadzie franczyzy, w mieście o liczbie ludności powyżej 300 tysięcy. Bierzemy pod uwagę...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Alma Market powiększa sieć

I am happy to find your distinguished way of writing the post. Now you make it easy for me to understand and implement the concept. Thank you for the hack twitter post.

5 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

Ok, już nie ważne. 30 września poszły zwolnienia dla wszystkich. No szkoda, jedyny sklep z własną wędzarnią.

71 wypowiedzi
ostatnia 06.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

gapcio, skąd informacja że w Świnoujściu sklep ma być zamykany? Nikt nam jeszcze nie mówił o tym, ale chodzą ploty od klientów sklepu że podobno sklep ma być...

71 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Twarda woda

Oj nie tylko Ty masz problem z wodą. Nasza kranówa też pozostawia wiele do życzenia.

22 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018