Osoby zainteresowane prowadzeniem własnej placówki Majster Plus powinny liczyć się z wkładem własnym na poziomie 40 tys. zł.
Środa
17.08.2011
Z końcem lipca na mapie Polski pojawił się 102 sklep z drzwiami, podłogami i materiałami wykończeniowymi.
 

Tylko w czerwcu i lipcu w ramach sieci Majster Plus powstało dziewięć nowych sklepów – w Radzyniu Chełmińskim, Gołkowicach, Sierpcu, Poddębicach, Budzowie, Słońsku, Końskich, Czerwionce i Grybowie. W kolejnych dwóch miesiącach operator sieci, Składy VOX, zapowiada otwarcia w: Sieradzu, Kole, Chmielniku i Sulęcinie.

- Na korzyść dobrych warunków, jakie oferujemy naszym partnerom franczyzowym, przemawia fakt, że wielu z nich otwiera z nami już drugi sklep Majster Plus – mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox. – Ponadto, nowo otwierane punkty mają coraz większą powierzchnię i lepsze standardy obsługi, od tych otwieranych na początku istnienia sieci. Również czołowi producenci materiałów wykończeniowych, tacy jak Pol-skone, DRE, Classen, Profile VOX, Kronooriginal czy Tarkett, postrzegają sklepy Majster Plus pozytywnie oferując korzystne warunki zakupu najpopularniejszych wśród klientów towarów.

Sieć Vox liczy obecnie 30 salonów własnych i 27 franczyzowych, z których siedem działaja pod marką Drzwi i Podłogi Vox. Do konceptu należą też 102 sklepy Majster. Osoby zainteresowane prowadzeniem placówki Majster Plus powinny liczyć się z wkładem własnym na poziomie 40 tys. zł. Muszą też dysponować własnym lub dzierżawionym budynkiem w dobrej lokalizacji z parkingiem.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

316 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam, Będę się spotykał z właścicielem i chce nawiązać współpracę. Czy ktoś już z facetem współpracuje? Proszę o informacje. Tel. 883 375 616

7 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Branża metalowa- co i jak ?

Od 3 lat prowadzę firmę spawalniczą w Rzeszowie i brak pracy nie narzekam, głównie spawam tigiem zatrudniam 2 osoby. Przede wszystkim jak chcesz świadczyć usługi to...

42 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Donica domowa

Very good information! thank you! play solitaire

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Donica domowa

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. https://games.lol/mini-game/best-classic-spider-solitaire/

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Też wydaję mi się, że jak myślisz o mieszkaniu pod wynajem, to najlepszym wyborem będą miasta studenckie. Tutaj...

316 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018
Jaki sklep z meblami kuchennymi

Też mi się wydaje, że takie meble na wymiar wykonane u sprawdzonego stolarza będą dobrym wyjściem ;)

6 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam Czy któś podpisał już umowę? Co o tym sądzicie?

7 wypowiedzi
ostatnia 01.09.2018