22.08.2011

Fitness made in USA

Gold’s Gym zapowiada rozwój franczyzowych klubów fitness.

- W najbliższym czasie planujemy aktywne poszukiwania inwestorów oraz ciekawych lokalizacji pod nowe kluby sieci - mówi Jake Weinstock, director for new business for Poland and Eastern Europe. - Docelowa liczba placówek i franczyz nie jest dokładnie określona. Zależy ona oczywiście od potencjalnych inwestorów oraz zaproponowanych lokalizacji.

Klub fitness Gold\'s Gym Rezydencja Królewksa w Warszawskim Wilanowie.

Nowy rok szkolny zawsze wiąże się z większą motywacją i nowymi postanowieniami co dla klubu fitness oznacza większą liczbę klientów.

Wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych międzynarodowa sieć klubów Gold’s Gym istnieje na rynku od 1965 roku i na całym świecie liczy przeszło 700 placówek, zarówno własnych, jak i franczyzowych. Pierwszy klub działający na zasadzie franczyzy został otwarty ponad 30 lat temu. Na warszawskim Wilanowie funkcjonuje otwarty przez polskiego master franczyzobiorcę klub Gold’s Gym Rezydencja Królewska.

Minimalna wartość inwestycji we własny klub fitness to około 300 tys. euro. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy na organizowane na początku października w Warszawie IX Targi Franczyza 2011 , gdzie Gold’s Gym będzie jednym z wystawców.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora