Diesel w Polsce, Czechach i na Litwie

BNP posiada sklepy w Polsce, w Czechach i na Litwie.
Piątek
19.08.2011
Sieć outletów odzieżowych Brand New Products nawiązała współpracę z europejskim dystrybutorem produktów firmy Diesel.
 

Od początku 2011 roku na półkach sklepów BNP pojawiły się produkty marki Mexx, Wrangler, Nike, Adidas, Playboy oraz Mustang. Umowa na dystrybucję produktów Diesla jest kontynuacją polityki sieci, która polega na rozwoju asortymentu sklepów. Kontrakt z dystrybutorem Diesla obejmuje sprzedaż odzieży oraz obuwia włoskiej marki. Jak twierdzi Paweł Bryniarski, prezes sieci Brand New Products, pozyskiwanie firm odzieżowych do współpracy jest trudne, a proces negocjacji bywa długotrwały. 

- Trzeba spełniać wiele norm jakości i warunków stawianych przez koncerny odzieżowe. Wśród nich jest m.in. silna pozycja marki na rynku, zasięg terytorialny sieci, dotychczasowi kontrahenci, czy odpowiedni poziom sklepów. Stabilny rozwój BNP i obecność sieci zagranicą wzbudza zaufanie. Firmy odzieżowe starannie dobierają partnerów biznesowych. Cenią wysoką jakość współpracy, którą jesteśmy w stanie zapewnić – mówi Paweł Bryniarski. 

BNP posiada sklepy w Polsce, w Czechach i na Litwie. Wszystkie działają na zasadzie franczyzy. Do końca września koszt inwestycji w placówkę został obniżony o 33 proc. Przedsiębiorcy, którzy podejmą współpracę z siecią nie płacą za meble, oszczędzając w ten sposób od 10 do 30 tys. zł.

(mk)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018