25.08.2011

Strzał w dziesiątkę

Auto-Spa podpisało dziesiątą umowę franczyzową. Najnowsza myjnia partnerska zostanie uruchomiona jesienią w Rybniku.

Firma Auto-Spa uruchomiła system franczyzowy w marcu 2011 roku. Od tego czasu podpisała dziesięć umów franczyzowych, z czego aż cztery na Śląsku. Z usług franczyzobiorców korzystają już klienci myjni zlokalizowanych przy Tesco w Katowicach, Chorzowie i Skierniewicach. W budowie są również obiekty w Krakowie i Oleśnicy. Najbliższe otwarcia planowane są we wrześniu tego roku. Wkrótce ruszy także budowa kolejnych myjni Auto-Spa w Warszawie, Gdyni i Bytomiu.

myjnia auto-spa przy tesco

Od marca Auto-Spa podpisała dziesięć umów franczyzowych. Myjnie partnerskie zostały już uruchomione w Katowicach, Chorzowie i Skierniewicach. Wszystkie zlokalizowane są przy TESCO.

Auto-Spa rozbudowuje sieć myjni franczyzowych, pozyskuje nowe lokalizacje pod kolejne obiekty, ale również rozszerza zakres usług dla przyszłych partnerów. Potencjalni franczyzobiorcy sieci mogą już bowiem skorzystać z nowej technologii mycia bezdotykowego stworzonej specjalnie na potrzeby Auto-Spa. Oferta jest skierowana do firm z branży paliwowej, samochodowej i myjni ręcznych.

- Nasi franczyzobiorcy mają do wyboru wiele wariantów współpracy. W ofercie Auto-Spa znajdują się zarówno atrakcyjne lokalizacje pod myjnie, jak również narzędzia finansowe i własna technologia. Na rynku nie ma firm, które mogłyby potencjalnym franczyzobiorcom zaproponować równie ciekawą i rozbudowaną ofertę współpracy – mówi Sławomir Decewicz, prezes zarządu firmy./

Do końca roku pod marką Auto-Spa może działać nawet 60 myjni, z czego połowa na zasadzie franczyzy. Wysoką dynamikę rozwoju firma planuje utrzymać dzięki środkom pozyskanym na NewConnect. Spółka planuje debiut na giełdzie w połowie listopada 2011 roku.

(kb)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Karolina Kazuła

doradca we franczyzie
Napisz do autora