Rafał Kwiatkowski, właściciel wydawnictwa Niebieski Słoń.
Wtorek
30.08.2011
Franczyzobiorcy sieci Niebieski Słoń zajmują się wydawaniem książek dla dzieci na indywidualne zamówienie.
 

Praca przeważnie wykonywana jest w domu, a koszt rozpoczęcia działalności sprowadza się do zakupu półproduktów. W sieci działa 50 punktów franczyzowych i jedna placówka własna. Firma poszukuje franczyzobiorców głównie w dużych miastach, m.in. w Warszawie, Częstochowie, Toruniu, Łodzi czy Zabrzu. Przystąpienie do sieci wiąże się z wniesieniem opłaty licencyjnej w wysokości 1,8 tys. zł oraz zakupem półproduktów, na które trzeba przeznaczyć niecałe 2 tys. zł. Punkt robienia książek można otworzyć w domu, ale korzystniej jest, jeśli mieści się on w centrum handlowym lub księgarni.

- Każde dziecko marzy, by stać się bohaterem i przeżywać niesamowite przygody. Wydawnictwo Niebieski Słoń znalazło sposób na realizację tych marzeń w prosty sposób przenosząc dziecko do świata baśni. Wystarczy wpisać imię i nazwisko dziecka do tekstu książki, a potem wydrukować ją i złożyć wraz z ilustracjami. Komputer, oryginalny program i drukarka laserowa - to wszystko, co jest potrzebne do tego, by dziecko stało się głównym bohaterem bajkowej przygody. A dzieci dużo chętniej wracają do książek o sobie, o swoich własnych przygodach - wyjaśnia Rafał Kwiatkowski, właściciel sieci Niebieski Słoń.

Franczyzobiorca otrzymuje od firmy Niebieski Słoń program do edycji bajek oraz narzędzia niezbędne do przygotowania książeczki. Firma zapewnia swoim partnerom również materiały reklamowe, prowadzi szkolenia i pomaga w prowadzeniu działalności. Partnerzy mają wyłączność na terenie obejmującym 200 tys. mieszkańców.


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018