07.01.2002

Senne szyi wykręcanie

Chybiona promocja salonów fryzjerskich Laurent

Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, pokaz fryzur w salonie Laurenta (franchisingowa sieć salonów fryzjerskich) okazał się niewypałem, na co złożyły się niedociągnięcia i błędy organizatorów.

Gazeta wymienia kilka z nich:

Sylwestrowy pokaz fryzur został zorganizowany 31 grudnia rano, tak by ominąć wszystkich tych, których ta tematyka interesuje, a którzy śpią na zapas lub nie mają czasu, ponieważ przygotowują się na wieczór.

Zauważalne było porażające rozleniwienie na twarzach modelek i obecnych w salonie fryzjerów. Na usprawiedliwienie modelek można powiedzieć, iż niebotyczne piramidy, ozdobione ogromną ilością brokatu i ozdób dla niejednej z nich mogło okazać się trudne do uniesienia.

Dopełnieniem całości okazała się być obsługa, która czekała bardziej na koniec pracy i wieczorne szaleństwa niż na zaproszenie gości. Siedząc za barem i sącząc szampana, nerwowo spoglądała na zegarki.

Najbardziej wyglądem imprezy przejął się sam mistrz Laurent, który co chwila tulił się do twarzy modelek, podziwiał ich młody wiek i wykręcał głowy tak, aby na zdjęciach widać było, że w tym sezonie królować będzie łabędzia szyja. W tym wypadku nieco wykręcona.

Więcej: Marta Kawczyńska, Gazeta Wyborcza, 7 stycznia 2001, "Gazeta Stołeczna"

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0