4F jedzie na Igrzyska

Polscy sportowcy ubrani w stroje 4F na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver
Wtorek
06.09.2011
Firma OTCF, właściciel marki odzieżowej 4F, została oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.
 

Marka 4F została oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej podczas igrzysk w Londynie w 2012 roku oraz w Soczi w 2014 roku. Firma zaprojektuje stroje dla sportowców - kolekcje defiladową, w której członkowie reprezentacji olimpijskiej wystąpią na ceremonii otwarcia i zamknięcia imprezy oraz kolekcję sportowo–casualową przeznaczoną do codziennego użytkowania podczas igrzysk.

Firma 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim od 2010 roku. Podczas zeszłorocznych igrzysk w Vancouver polscy olimpijczycy po raz pierwszy wystąpili w strojach marki 4F. Firma ubierała naszych sportowców także na innych imprezach, w tym na Letnich Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Singapurze i na Olimpijskich Festiwalach Młodzieży w Libercu, Szczyrku i Trabzonie.

- Specjalizujemy się w produkcji ubrań dla osób uprawiających sport, zarówno tych, którzy zajmują się tym amatorsko, jak i wyczynowo. Obserwujemy kierunki rozwoju poszczególnych dyscyplin i podążamy za najnowszymi technologiami produkcji odzieży oraz akcesoriów sportowych. Ważna jest dla nas współpraca z czołowymi organizacjami sportowymi i sportowcami, bo dzięki temu znamy ich potrzeby i kierunki rozwoju sportu. W oparciu o tę wiedzę ulepszamy każdą nową kolekcję – mówi Igor Klaja, prezes OTCF Sp. z o.o.

Marka 4F została utworzona siedem lat temu przez firmę 4F, która ma ponad dziesięcioletni staż na rynku odzieży sportowej. Obecnie w Polsce funkcjonuje 37 sklepów własnych, 35 sklepów franczyzowych i 80 stoisk shop-in-shop. W ofercie sklepów oprócz odzieży typowo sportowej znajdują się również kolekcje typu casual.

- Obecność marki 4F na ważnych imprezach sportowych przekłada się na sprzedaż w sklepach franczyzowych. Buduje pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów i potencjalnych franczyzobiorców, co, jak można się domyślać, wpływa na zainteresowanie naszymi produktami i konceptem biznesowym - Piotr Beltrani, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju w firmie OTCF.

(mk)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018