05.09.2011

Mówią "Yes" od 30 lat

Firma Yes Biżuteria, rozwijająca sieć sklepów jubilerskich Yes, obchodzi swoje 30 urodziny.

Sklepy Jubilerskie Yes to sieć sprzedaży stworzona i rozwijana przez spółkę Yes Biżuteria. W tym roku firma obchodzi jubileusz 30 lecia istnienia. Sieć sprzedaży Yes liczy blisko sto placówek franczyzowych, które działają w centrach handlowych całego kraju. Do końca roku nowe sklepy mają zostać otwarte w Szczecinie, Kaliszu, Ostrowie Wlkp., Toruniu i Gdyni.

Zdjęcie punktu systemu Yes Sklepy Jubilerskie

Biżuterię Yes można znaleźć w galeriach handlowych miast liczących więcej niż 100 tys. mieszkańców.

- O wielu lat z sukcesem stosujemy strategię stabilnego rozwoju budując sieć naszej sprzedaży detalicznej w oparciu o franczyzę. Podobnie jak w ubiegłych latach, w przyszłym roku chcemy otworzyć 12 nowych sklepów Yes. Chcemy, aby nasze placówki pojawiły się m.in. w Chełmie, Krakowie, Opolu, Wrocławiu i Kielcach - mówi Paweł Korobacz, dyrektor działu Ekspansji i Organizacji Sieci Detalicznej Yes.

Biżuterię Yes można znaleźć w galeriach handlowych miast liczących więcej niż 100 tys. mieszkańców. Markowej sieci sprzedaży z dużym doświadczeniem na rynku łatwiej jest pozyskać atrakcyjne miejsce w centrum handlowym i negocjować warunki umowy. Dlatego franczyzobiorca nie musi na własną rękę poszukiwać odpowiedniego lokalu, bo w tej kwestii wyręcza go firma Yes. Franczyzobiorcy Yes oraz ich pracownicy uczestniczą w szkoleniach, które mają pomóc im lepiej poznać dostępne produkty i obsługiwać klientów.

- Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w dziedzinie marketingu i merchandisingu, dlatego Sklepy Jubilerskie Yes mają nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne wnętrza. Meble, witryny i produkty tworzą spójny wizerunek sieci Yes, który popularyzowany jest w prowadzonych przez sieć akcjach marketingowych – wyjaśnia Paweł Korobacz.

(mak)