09.09.2011

Warszawa gra w domino

Domino’s Pizza otworzyła w stolicy swój czwarty lokal.

Kolejna pizzeria Domino's w stolicy, została otwarta przy ul. Marynarskiej 21. Lokal mieści się w biznesowej części dzielnicy Mokotów, dlatego też w ofercie lokalu znajdują się m.in. specjalne propozycje skierowane do firm, obejmujące zarówno menu obiadowe, jak i catering. Pizzeria przy ul. Marynarskiej jest największym spośród otwartych do tej pory lokali Domino’s Pizza w Polsce.

Załoga Domino\'s Pizza. Fot. DP Poland

Plan rozwoju sieci Domino’s Pizza na polskim rynku przewiduje otwarcie w Warszawie 12 pizzerii do końca 2011 roku i kolejnych 15 do końca roku 2012. Dalsze plany, na skalę krajową, przewidują również otwieranie placówek franczyzowych. Łącznie 65 lokali do końca 2014 roku.

- Przed nami kolejne otwarcia - mówi Peter Shaw, dyrektor zarządzający DP Poland PLC. - Kolejne dwa lokale zaczną funkcjonować już w pierwszej połowie września. Zarówno prace wykończeniowe, jak i szkolenie pracowników dobiegają końca. Nowe pizzerie również zlokalizowane będą w Warszawie, przy Rondzie Radosława oraz na Bemowie. Mamy podpisane umowy najmu na kolejne siedem lokalizacji, więc nasz rozwój postępuje zgodnie z planem, który zakłada otwarcie łącznie 12 pizzerii do końca tego roku.

Nowością w Domino’s Pizza jest niedawno wprowadzona usługa Pizza Tracker. Umożliwia ona śledzenie on-line etapów przygotowania i dostawy pizzy. Po złożeniu zamówienia, dzięki dostępnej na stronie internetowej firmy opcji, klienci mają możliwość sprawdzenia jego statusu, czyli jednej pięciu faz, począwszy od momentu przyjęcia zamówienia, aż do momentu dostarczenia pizzy.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora