Firma Stara Mydlarnia istnieje od 1999 roku. Oferuje kosmetyki wytwarzane na bazie naturalnych składników, takich jak miód, płatki owsiane, kwiaty, owoce, olejki roślinne, ekstrakty z ziół.
Sobota
10.09.2011
Stara Mydlarnia, producent kosmetyków naturalnych, planuje poszerzyć swoją ofertę współpracy o umowy franczyzowe.
 

Sieć dystrybucji Starej Mydlarni obejmowała do tej pory placówki własne, autoryzowanych przedstawicieli oraz sklepy partnerskie. Ostatnio firma rozpoczęła podpisywanie umów z franczyzobiorcami zainteresowanymi otwarciem własnych punktów.

- Zależy nam na zbudowaniu silnej marki na polskim rynku – mówi Sylwia Brzuska, właścicielka Starej Mydlarni. – Posiadamy wielu odbiorców na terenie całego kraju i jesteśmy już marką dobrze rozpoznawalną, jednak sklepy sprzedające nasze produkty nie mają spójnej stylistyki i nie działają pod naszym logo. Wynika to z różnorodności naszych odbiorców. Dlatego chcemy stworzyć sieć sklepów pod szyldem Stara Mydlarnia o jednolitym wyglądzie i standardzie oferujących pełen asortyment produktów naszej firmy.

Warunkiem przystąpienia do sieci franczyzowej Stara Mydlarnia jest posiadanie lub wydzierżawienie lokalu o powierzchni 25–60 m2. Preferowane miejsca to galerie handlowe i centra miast o populacji powyżej 50 tys. mieszkańców. Docelowo firma planuje otworzyć sklepy we wszystkich większych polskich miastach oraz dodatkowo w kilku mniejszych miejscowościach. Koszt inwestycji w placówkę pod szyldem marki Stara Mydlarnia jest zależny od standardu lokalu, jego wielkości i skali adaptacji.

- Dostarczamy franczyzobiorcy projekt wystroju sklepu. Oferujemy pomoc w określeniu, jaki towar sklep powinien mieć na początku swej działalności, zapewniamy szkolenie w naszej centrali, programy promocyjne oraz wsparcie marketingowe – wymienia Sylwia Brzuska.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Biżuteria zawsze modna

Ja najczęściej jednak biżuterię kupuję u tradycyjnych jubilerów, ale z tego co widzę to to wygląda bardzo fajnie. Może się kiedyś skuszę.

47 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Polacy lubią prezenty

A ja np. nie przepadam, a już szczególnie nie lubię ani otrzymywania, ani składania życzeń. Chyba nie jestem standardową Polką, ale cóż. Każdy ma inne upodobania.

14 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Warto.Jest to o wiele bezpieczniejsze niż inwestowanie w fundusze inwestycyjne czy w giełde.Jednoczesnie może dać o wiele lepsze dochody niż inwestowanie w lokaty, które...

53 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Pan od kosmetyków

To może być ciekawy biznes. Tu chyba potęgą jest Inglot.________________________________pisaniepracdyplomowych.edu.pl

9 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

To biznes, który nie wymaga wielkiego nakładu finansowego. Kiedyś może w to wejdę._______________________http://pisaniepracdyplomowych.edu.pl

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

Jaki rodzaj manicure jest najsolidniejszy i najlepszy na codzień?

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Biżuteria zawsze modna

Tutaj nie chodzi nawet o modę. Biżuteria jest sposobem na zachowanie kapitału. Po iluś tam latach nadal będzie coś warta. Pieniądze mogą stracić na wartości przez...

47 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Biżuteria zawsze modna

A ma ktoś pomysł na sprzedaż biżuterii męskiej?Konkretnie takie np.łańcuszki http://braccatta.com/pl/bizuteria-meskaW temacie biżuterii zawsze mówimy o tej...

47 wypowiedzi
ostatnia 25.03.2018
zobacz więcej na forum