10.09.2011

Twoja Stara Mydlarnia

Stara Mydlarnia, producent kosmetyków naturalnych, planuje poszerzyć swoją ofertę współpracy o umowy franczyzowe.

Sieć dystrybucji Starej Mydlarni obejmowała do tej pory placówki własne, autoryzowanych przedstawicieli oraz sklepy partnerskie. Ostatnio firma rozpoczęła podpisywanie umów z franczyzobiorcami zainteresowanymi otwarciem własnych punktów.

Sklep Stara Mydlarnia.

Firma Stara Mydlarnia istnieje od 1999 roku. Oferuje kosmetyki wytwarzane na bazie naturalnych składników, takich jak miód, płatki owsiane, kwiaty, owoce, olejki roślinne, ekstrakty z ziół.

- Zależy nam na zbudowaniu silnej marki na polskim rynku – mówi Sylwia Brzuska, właścicielka Starej Mydlarni. – Posiadamy wielu odbiorców na terenie całego kraju i jesteśmy już marką dobrze rozpoznawalną, jednak sklepy sprzedające nasze produkty nie mają spójnej stylistyki i nie działają pod naszym logo. Wynika to z różnorodności naszych odbiorców. Dlatego chcemy stworzyć sieć sklepów pod szyldem Stara Mydlarnia o jednolitym wyglądzie i standardzie oferujących pełen asortyment produktów naszej firmy.

Warunkiem przystąpienia do sieci franczyzowej Stara Mydlarnia jest posiadanie lub wydzierżawienie lokalu o powierzchni 25–60 m2. Preferowane miejsca to galerie handlowe i centra miast o populacji powyżej 50 tys. mieszkańców. Docelowo firma planuje otworzyć sklepy we wszystkich większych polskich miastach oraz dodatkowo w kilku mniejszych miejscowościach. Koszt inwestycji w placówkę pod szyldem marki Stara Mydlarnia jest zależny od standardu lokalu, jego wielkości i skali adaptacji.

- Dostarczamy franczyzobiorcy projekt wystroju sklepu. Oferujemy pomoc w określeniu, jaki towar sklep powinien mieć na początku swej działalności, zapewniamy szkolenie w naszej centrali, programy promocyjne oraz wsparcie marketingowe – wymienia Sylwia Brzuska.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora