13.09.2011

Nowe sklepy Brand New Products

W sierpniu zostały otwarte cztery nowe outlety odzieżowe BNP.

Nowe placówki działają w Zamościu, Tczewie, Bydgoszczy i we Włocławku. Firma otwiera swoje sklepy w Czechach i na Litwie.
– Interesują nas miasta od 5 tys. mieszkańców w Polsce i od 30 tys. mieszkańców w Czechach i na Litwie. Naszym celem są małe i średnie miasta, które mimo rosnącego popytu na ofertę outletów nie stanowią atrakcyjnego rynku dla dużych centrów wyprzedażowych – mówi Paweł Bryniarski prezes sieci Brand New Products.

Witryna sklepu Brand New Products.

Wśród marek, które oferują sklepy BNP znajdują się: Dolce & Gabbana, Versace, Tommy Hilfiger, Tom Tailor.

Przedsiębiorcy, którzy do końca września podejmą współpracę z siecią nie ponoszą kosztów wyposażenia sklepu w meble, które na cały okres współpracy użycza im firma. Dzięki temu oszczędzają oni od 10 do 30 tys. zł. Obecnie koszt całej inwestycji w sklep Brand New Products zaczyna się od 27 tys. zł, zamiast 39 tys. zł. przed promocją. Kwota zależy od powierzchni sklepów, która wynosi od 20 do 180 m2.

Wśród marek, które oferują sklepy BNP znajdują się: Dolce & Gabbana, Versace, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Lee Cooper, Lee, Diesel, Mexx, Adidas, Wrangler, Gin Tonic, Tom Tailor, Fila, Lee Cooper, Mustang, Puma, Lotto, Selected, Playboy, Nike i Reebok. Ceny w sklepach BNP kształtują się na poziomie od 30 do nawet 70 proc. w stosunku do produktów oferowanych w standardowych sklepach.

(mak)