20.09.2011

Druga franczyza Abry

Abra Sklepy Meblowe uruchamia drugi sklep we franczyzie.

Otwarcie będzie miało miejsce 1. października. Sklep powstanie w Nysie, w sąsiedztwie takich firm, jak: Jysk, Media Expert, PSB Mrówka, Ruck Zuck i Komfort. Punkt poprowadzi małżeństwo – Agnieszka i Antoni Korzec.

Sklep meblowy Abra w Nysie.

Powierzchnia sklepu w Nysie wynosi 500 m2.

- To nasz pierwszy biznes rodzinny. Od lat wspólnie z żoną jesteśmy związani z branżą meblową. Znamy potrzeby lokalnego rynku i wiemy, że Abra gwarantuje nam bardzo dobry produkt w przystępnej cenie. W lokalnych sklepach czas oczekiwania na meble wynosi około czterech tygodni, w Abrze meble dostępne są od ręki – mówi Antoni Korzec, franczyzobiorca z Nysy.

Program partnerski Abry skierowany jest do miast liczących do 50 tys. mieszkańców. Dotychczasowa działalność firmy skupiała się na prowadzeniu sklepów meblowych pod własnym szyldem w dużych miastach. Wprowadzając możliwość otwierania placówek handlowych opartych na systemie franczyzowym, spółka zamierza podbić rynek małych miast, w którym dostrzega znaczny potencjał rozwoju. Pierwszy sklep franczyzowy powstał w Oświęcimiu. Kolejne otwarcie będzie miało miejsce w Łowiczu.

Ze szczegółami dotyczącymi franczyzy Abry będzie można się zapoznać podczas tegorocznych targów franczyzowych, które odbędą się 13-15 października tego roku w Warszawie.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0