29.09.2011

Socatots powiększają skład

Od września Piłkarskie Maluszki zaczęły trenować w kolejnych miastach.

Sieć Socatots zadebiutowała na polskim rynku w 2009 roku w Szczecinie. Tam też grupa Socatots liczy najwięcej, bo aż 400 Piłkarskich Maluszków. Do końca roku ma ich być blisko 500, podobnie jak w oddziałach w Poznaniu, czy w Warszawie.

Zdjęcie punktu systemu Socatots

Szkółki Socatots prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane piłką nożną dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat.

Przed nami intensywne dwa lata. Nasze plany rozwoju sieci franczyzowej zakładają otwarcie oddziału w każdym z obecnych i byłych miast wojewódzkich. Równolegle będzie również prowadzona ekspansja w mniejszych miejscowościach – mówi Aleksander Adamski, specjalista ds. rozwoju Socatots Polska.

Socatots to sieć szkółek prowadzących zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 6. miesiąca do 5. roku życia z aktywnym udziałem rodzica. Łącznie w całym kraju działa obecnie ok. 50 szkółek Socatots. Piłkarskie Maluszki mogą już trenować w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście, a od września także w Starogardzie Gdańskim, Olsztynie i Gorzowie Wielkopolskim.

W Polsce siecią Socatots zarządza master franczyzobiorca, który sprzedaje sublicencje i prawo wyłączności regionalnym franczyzobiorcom, a tym może zostać każdy. Oferta jest jednak szczególnie dedykowana młodym małżeństwom i rodzicom, jak również mamom, które po urodzenia dziecka nie chcą wracać do pracy na etacie. Koszt inwestycji waha się od 10 do 100 tysięcy złotych i zależy od wielkości obszaru wyłączności.

(kb)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Karolina Kazuła

doradca we franczyzie
Napisz do autora