10.10.2011

Biznes z kopem

Energa Dla Firm chce do końca roku uruchomić cztery biura zajmujące się pozyskiwaniem odbiorców energii elektrycznej.

Energa Dla Firm jest partnerem Energi Obrót S.A. z siedzibą w Gdańsku, jednego z czterech największych holdingów energetycznych. Grupa Energa to producent, dostawca i sprzedawca prądu do domów ponad 2,5 miliona gospodarstw domowych i 350 tysięcy firm. Zadaniem franczyzobiorców prowadzących biura jest pozyskiwanie klientów dla dostawcy prądu. Do tej pory powstały dwie placówki własne i osiem działających w oparciu o system partnerski.

Linia wysokiego napięcia pod dużym miastem.

W Polsce jest 16,5 mln odbiorców energii elektrycznej.

- Ostatnie otwarcia miały miejsce w Białej Podlaskiej i Bielsku-Białej. Docelowo planujemy uruchomić 20 biur w miastach liczących powyżej 50 tys. mieszkańców, m.in. w Kielcach, Częstochowie, Radomiu, Łodzi i Warszawie - zapowiada Wojciech Janowicz, menedżer ds. rozwoju sieci Energa Dla Firm.

Do współpracy poszukiwane są głównie osoby posiadające doświadczenie w segmencie rynku B2B. Kwota inwestycji w biznes zależy od tego, czy przyszły partner posiada już biuro. Jeśli go nie ma, koszt wyposażenia wyniesie co najmniej 5 tys. zł. Nie ma opłaty wstępnej ani opłat miesięcznych. Właściciel licencji bezpłatnie przekazuje materiały reklamowe i prowadzi szkolenia.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0