Emmerson szykuje się na Legionowo

Pozostałe trzy biura partnerskie Emmersona działają w Białymstoku, Zielonej Górze oraz Pile.
Wtorek
18.10.2011
Umowa z franczyzobiorcą jest już podpisana.
 

Biuro w Legionowie ma zacząć działać od listopada. Będzie to czwarta placówka franczyzowa notowanej na giełdzie sieci biur pośrednictwa nieruchomościowego. Wcześniej punkty partnerskie Emmersona powstały w Białymstoku, Zielonej Górze oraz Pile.

- Prowadzone są rozmowy na temat organizacji biur w kolejnych miastach. Łącznie sieć biur grupy Emmerson osiągnie liczbę 19 placówek w całym kraju – mówi Waldemar Oleksiak, pełnomocnik zarządu spółki. - Rozmawiamy z poważnymi partnerami w wybranych lokalizacjach, którzy deklarują gotowość poniesienia określonych kosztów z tytułu przystąpienia do sieci franczyzowej Emmerson. Potencjalni biorcy licencji powinni też posiadać precyzyjny biznesplan, dający gwarancje dłuższej współpracy. Muszą też respektować określone standardy zawodowe.

Wysokość opłat franczyzowych zależy od wielkości miasta. W tych największych, powyżej 300 tys. mieszkańców, opłata licencyjna waha się od 5 do 15 tys. zł. W miastach między 100 a 300 tys. mieszkańców – od 4 do 12 tys. zł, a w mniejszych miejscowościach - od 750 do 1 350 zł. W każdym z tych wariantów franczyzobiorca wnosi również miesięczną opłatę od obrotów, odpowiednio: 7-8-9 proc., a także opłatę na fundusz marketingowy w wysokości 300 zł od posiadanego biura.

Nowa umowa franczyzowa to nie jedyny powód do zadowolenia zarządu Emmersona. Pośrednicy zostali bowiem zatrudnieni przez Daewoo Electronics Manufacturing do organizacji przetargu na sprzedaż nieruchomości koncernu w Pruszkowie. Chodzi o byłą fabrykę telewizorów - kompleksu budynków produkcyjnych o łącznej powierzchni ok. 61 tys. metrów kwadratowych.

(gum)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

24 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Wiosna należy do pośredników

People of the internet are pleased with the work that goes on here. All the writers here do a wonderful writing job and they have earned the respect of hundreds of thousands of...

24 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Nice blog post published here. The writer has definitely improved over the past few months and this post is a proof of that. I would love to see some more blog posts as good as...

24 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Amazing post! We love the content and have shared this with our social media network! Appreciated from the hotel digital marketing agency.

24 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Wiosna należy do pośredników

A lot of people have been disappointed with your work here lately, and it's clear to see why. You don't seem to put as much effort into your articles as you used to and that's...

24 wypowiedzi
ostatnia 10.06.2018
Przeprowadzki międzynarodowe - czy możecie kogoś polecić

Trzeba poszukać kogoś w internecie. To jest raczej niszowa branża. ___________________ Pisanie prac magisterskich - ogłoszenia

4 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną PRB ADAM budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo dobrze firma...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną http://www.prb-adam.pl budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018