Franczyza na językach

Lingua Nova powstała w 1991 roku jako szkoła językowa i biuro tłumaczeń.
Wtorek
18.10.2011
Szkoła językowa Lingua Nova świętuje w tym roku 20 urodziny.
 

Lingua Nova powstała w 1991 roku jako szkoła językowa i biuro tłumaczeń, obecnie organizuje wyjazdy zagraniczne, szkolenia stacjonarne dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Założycielami Szkoły są długoletni lektorzy SGH. Uczniowie mogą zgłębiać tajniki języków obcych w siedmiu franczyzowych szkołach językowych. Szyld Lingua Nova zawisł niedawno nad placówkami w Białymstoku oraz Kijowie.

- Nasza strategia rozwoju zakłada otwarcie w przyszłym roku co najmniej trzech nowych szkół prowadzonych przez franczyzobiorców - zapowiada Beata Lubańska, menadżer ds. projektów w sieci Lingua Nova.

Osoby zainteresowane uruchomieniem szkoły Lingua Nova powinny dysponować kwotą od 50 do 100 tys. zł, w której zawiera się opłata wstępna w wysokości 30 tys. zł. Opłata bieżąca wynosi 15 tys. zł i wnoszona jest raz w semestrze. Szkoły mieszczą się najczęściej w centrum miasta lub w tzw. sypialniach miast i mają powierzchnię co najmniej 100 m2. Franczyzobiorca otrzymuje od Lingua Nova wytyczne dotyczące uruchomienia placówki oraz pomoc w prowadzeniu szkoły, dostęp do tańszych podręczników oraz programów komputerowych. Słuchacze mogą skorzystać z interaktywnego serwisu e-school.

Swoje 20. urodziny Lingua Nowa spędziła zachęcając Warszawiaków i Kaliszan do zbadania języka.
- We wrześniu przeprowadziliśmy darmowe Badania języka. I choć każdy uczestnik otrzymał receptę, to bynajmniej nie były to badania narządu w dosłownym tego słowa znaczeniu, a badania umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie. Pacjenci, po pełnym badaniu, otrzymali zalecenia metodyczne odnośnie ich dalszej pracy z językiem - wyjaśnia Beata Lubańska. - Chcemy wiedzieć, jak kształtuje się praktyczne zastosowanie języka angielskiego w naszym społeczeństwie. Dlatego wychodzimy z badaniem na ulicę.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Tłumacz

Cześć, jeśli potrzebujecie jakiegoś sprawdzonego tłumacza to polecam LOQUAX na prawdę warto skorzystać, nasza firma korzysta z takich usług już od długiego czasu i...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Discovered this organization offering web based preparing on C#, Paper Writing Help Online and MVC obvious clarification they have practical experience in this three courses ....

4 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018