Kate&Kate zamierza wprowadzić swoje sklepy do kolejnych miast, głównie na południu kraju.
Wtorek
18.10.2011
Butiki Kate&Kate powstają w zaułkach i kameralnych miejscach, które pozwalają w spokoju cieszyć się biżuterią.
 

W sklepach Kate&Kate znaleźć można ręcznie robioną biżuterię z całego świata. Zgodnie z koncepcją firmy butiki Kate&Kate nie znajdują się przy głównych ulicach, ale w miejscach niewidocznych dla większości przechodniów. Taka lokalizacja podyktowana jest profilem klienta, który szuka unikatowych wyrobów stworzonych przez znanych projektantów.

Franczyzowe sklepy Kate&Kate działają już w Sopocie i we Wrocławiu, oprócz nich w sieci działają trzy butiki własne oraz cztery placówki partnerskie. Kate&Kate zamierza wprowadzić swoje sklepy do kolejnych miast, głównie na południu kraju. W ręce franczyzobiorców ma trafić butik w Krakowie. W planach jest również rozwój zagraniczny – butiki z biżuterią mają powstać m.in. w Berlinie i w Pradze. Oferta współpracy skierowana jest szczególnie do kobiet.

- Chcemy zachęcić panie do działania w biznesie, dlatego oferujemy im preferencyjne warunki przystąpienia do sieci. W pierwszym okresie funkcjonowania firmy nie pobieramy opłaty wstępnej. Właścicielki butików z biżuterią Kate&Kate przechodzą również szereg szkoleń, mogą liczyć na wsparcie marketingowe oraz stałą pomoc w prowadzeniu sklepu – wyjaśnia Katarzyna Rychlewska, właścicielka Kate&Kate.

(mak)