02.11.2011

Pokaż się w internecie

Your Image zamierza otworzyć agencję PR w każdym mieście wojewódzkim.

Your Image to połączenie agencji PR, agencji marketingowej, interaktywnej oraz studia reklamy. W ofercie nowej spółki znajdują się kampanie wizerunkowe firm i produktów, kampanie marketingowe i wizualne, artykuły sponsorowane, blogi firmowe czy monitoring mediów. Dla klientów przygotowano siedem pakietów, oferowanych w systemie abonamentowym. Każdy pakiet zawiera określoną liczbę usług z zakresu internetowego PR. Wszystko w zależności od potrzeb i możliwości klientów. Wywodząca się z firmy Lauren Peso Polska spółka Your Image już blisko rok oferuje swoje usługi e-PR.

Rozmazani ludzie.

Pierwsza placówka masterfranczyzowa powstała w Bydgoszczy, zaś franczyza w Trójmieście.

- Skupiamy się na e-PR, jednak w razie indywidualnych zapotrzebowań możemy stworzyć kampanię w ramach tradycyjnych metod – mówi Kamil Kita, prezes zarządu spółki Your Image. - Postawiliśmy na internet ponieważ jest dziś jednym z najważniejszych kanałów komunikacji. Jego szybkość umożliwia błyskawiczne dotarcie z informacją do odbiorców.

Opłata licencyjna za przystąpienie do sieci wynosi 15 tys. zł. Za licencję masterfranczyzową na obszar województwa zapłacimy trzy razy więcej. Opłata bieżąca stanowi ustalony procent od wypracowanego zysku. Franczyzobiorcy nie potrzebują lokalu, pracują w terenie i sporadycznie korzystają z biur masterfranczyzobiorców. Biuro powinno mieć ok. 25 m2 powierzchni.

- Chcemy stworzyć sieć 16 oddziałów masterfranczyzowych w każdym mieście wojewódzkim. Te oddziały pozyskiwać będą kolejne placówki - tłumaczy Kamil Kita.- W ramach pakietu franczyzowego oferujemy: know-how, sprzęt, szkolenia handlowe, szkolenia produktowe, wsparcie menedżerskie.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora