03.11.2011

Taniej w Północ Nieruchomości

Niższe opłaty za przystąpienie do sieci będą obowiązywały do końca tego roku.

Agencja Północ Nieruchomości działa na rynku od 1999 roku, osiem lat później spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie. Oprócz pośrednictwa w sprzedaży firma zajmuje się także zarządzaniem i administracją nieruchomości, opracowuje analizy rynkowe oraz doradza, jak z sukcesem zainwestować kupując dom, mieszkanie, grunty i nieruchomości komercyjne. Logo Północ Nieruchomości można spotkać w 36 punktach franczyzowych i trzech własnych. Sieć docelowo chciałaby liczyć 200 agencji, plany na 2012 rok zakładają uruchomienie ok. 20 placówek. Najbliższe otwarcia będą miały miejsce w Cieszynie i Suwałkach.

Zdjęcie punktu systemu Północ

Optymalna powierzchnia biura, które powinno znajdować się na parterze budynku z witrynami, wynosi 40-50 m2.

- Inwestycja w agencję nieruchomości w miastach liczących 25-30 tys. mieszkańców wynosi 20-30 tys. zł, w miastach wojewódzkich może to być nawet kwota 30-50 tys. zł. Przyszły franczyzobiorca, lub jego pracownik, musi posiadać licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami – wyjaśnia Wojciech Porębski, analityk rynku nieruchomości Północ Nieruchomości.

Dzięki promocji przyszli franczyzobiorcy będą mogli kupić licencję franczyzową za 2,4 tys. zł, zamiast dotychczasowych 15 tys. zł. Każdy nowy partner przechodzi szkolenie i otrzymuje podręcznik operacyjny zawierający niezbędne wzory dokumentów. W pakiecie franczyzowym znajduje się także dostęp do systemu CRM z bazą nieruchomości i potencjalnych klientów oraz wsparcie w zakresie marketingu, prawa, księgowości. Promocyjne ceny będą obowiązywały do końca tego roku, ale istnieje możliwość przedłużenia akcji na kolejny kwartał.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0