Kukartka obdaruje mieszkańców Suwałk

Piątek
04.11.2011
W listopadzie w Centrum Handlowym Suwałki Plaza odbędzie się otwarcie kolejnego gift-shopu.
 

40. punkt partnerski Kukartki powstanie w otwieranym w przyszłym tygodniu sklepie Lans e Lot. Stoisko będzie działało na zasadzie shop-in-shop. Powierzchnia jaką zajmuje tego typu stoisko waha się od 5 do 20 m2. Program Kukartka Partner kierowany jest do inwestorów posiadających już lub dopiero planujących otworzyć punkt handlowy w branży upominkowej, papierniczej, księgarskiej, zabawkarskiej.

Na nowo powstającym stoisku dostępne będą kartki pocztowe, kubki, skarbonki, maskotki, artykuły szkolne oraz wszelkie niezbędne dodatki do zapakowania prezentu. Klienci Kukartki mogą także nabyć kwiaty, rękodzieło, obrazy i inne upominki. W tym roku podobne stoiska powstały w Zakopanem, Koninie i Oświęcimiu.

Zainteresowani przystąpieniem do sieci Kukartka jeszcze w tym roku zostaną objęci promocją na opłatę licencyjną. Franczyzobiorca za licencje dziś zapłaci o połowę mniej, czyli 10 tys. zł. W zamian może liczyć m.in. na szkolenia handlowe, atrakcyjne ceny od dostawców asortymentu oraz akcje marketingowe. Szacunkowa kwota całej inwestycji we własny sklep Kukartka to ok. 106 tys. zł.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz