Poleć stronę: Sklep po angielsku
Adresat *
wpisz adres email odbiorcy
Nadawca *
wpisz adres email nadawcy
Wiadomość
możesz dopisać coś do wysyłanej wiadomości

08.11.2011

Sklep po angielsku

Po Polsce, przyszedł Czas na Herbatę na Wyspach Brytyjskich.

Picie herbaty może być życiową pasją przynoszącą realne zyski. Dowodzi tego sieć Czas na Herbatę, która powstała z marzeń i pasji jej właścicieli – Agaty i Jakuba Szurlejów. Rozwojem sklepów Czas na Herbatę zajmuje się firma Progressive działająca na rynku od 1997 roku.

wnętrze sklepu Czas na herbatę

W sieci Czas na Herbatę funkcjonują 34 sklepy, z czego 16 prowadzą franczyzobiorcy.

Rynek spożycia herbaty w Polsce od kilku lat sukcesywnie rośnie. W czasach, kiedy odmawiamy sobie wielu przyjemności, egzotyczna i pachnąca herbata jest ukojeniem i odrobiną luksusu na co dzień. Dlatego staramy się, aby w ofercie naszych sklepów było sporo nowości. Pod naszą marką sprzedawane są już syropy, owocowe dodatki do herbat i miody – wylicza Marta Głowska, dyrektor działu rozwoju sieci Czas na Herbatę.

W sieci Czas na Herbatę funkcjonują 34 sklepy, 16 z nich prowadzą franczyzobiorcy, sieć skupia również 67 punktów partnerskich, gdzie można nie tylko kupić naszą herbatę ale również się jej napić. W październiku otwarty został sklep w rzeszowskim Millenium Hall, wcześniej sieć powiększyły placówki w szczecińskiej Kaskadzie i w kieleckim Echo. Firma zamierza otwierać swoje sklepy również poza granicami kraju. Obecnie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi partnerami z Wielkiej Brytanii.

Opłata za przystąpienie do sieci Czas na Herbatę wynosi 30 tys. zł. Przyszły franczyzobiorca musi również posiadać środki finansowe na dostosowanie placówki do wymogów sieci – to wydatek rzędu 30-50 tys. zł. Franczyzodawca zapewnia swoim partnerom wizualizację sklepu oraz pomoc w jego prowadzeniu. Partnerzy przechodzą również szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz zarządzania sklepem i personelem.

(mak)

Sklep po angielsku

Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.

Forum 1852 tematów, 15472 wypowiedzi, 6055 użytkowników