10.11.2011

Intermarché goni lidera

Już tylko 10 stacji paliwowych dzieli Muszkieterów od wygranej z Carrefourem.

Punkt w zachodniopomorskiej miejscowości działa od 4 listopada. W ofercie stacji znalazły się standardowe paliwa: benzyna Pb-95, Pb-98, olej napędowy oraz gaz LPG. Placówka udostępnia też satelitarny dystrybutor do szybkiego tankownia TIR-ów.

Stacja paliw Intermarche w Myśliborzu. Fot. Grupa Muszkieterów

Na stacji Intermarché w Myśliborzu zatrudnienie znalazło 10 osób.

- Jako jedyna sieć handlowa, podajemy do publicznej wiadomości, kto jest naszym dostawcą paliw i gazu LPG. To wpływa na wzrost wiarygodności i na wybór naszych stacji – mówi Mirosław Szawerdo, właściciel supermarketu i stacji paliw Intermarché w Myśliborzu.

Paliwa dostarczane są przez dostawców Orlen PetroCentrum oraz Gaspol. Jakość paliw na stacjach należących do Grupy Muszkieterów jest również na bieżąco kontrolowana przez Orlen Laboratorium, ponieważ stacja jest włączona do monitoringu BAQ (Badanie Analityczne Jakości).

Na terenie myśliborskiej stacji paliw działa również sklepik o powierzchni 36 m2 z artykułami motoryzacyjnymi (oleje i kosmetyki samochodowe, żarówki, bezpieczniki) oraz spożywczymi.

Stacja przy Intermarché w Myśliborzu oferuje swoje usługi całą dobę. Zatrudnienie znalazło tutaj 10 osób. Otwierając 35 punkt, Intermarché umocniło się na pozycji wicelidera rynku przysklepowych stacji paliw. Najwięcej - 45 - takich obiektów ma Carrefour, a na kolejnych miejscach plasują się Tesco (27), Auchan (23) oraz Leclerc (12).

(gum)