01.04.2012

Własny Biznes w 2012 roku

Dowiedz się, który biznes jest opłacalny. W związku z dużym zainteresowaniem czytelników przedłużamy promocję prenumeraty do 15 kwietnia.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING czyta już 150 tys. osób w ciągu roku. Z tej okazji Redakcja pisma przygotowała dla Państwa specjalne atrakcje: nowe pomysły na artykuły oraz ofertę promocyjną prenumeraty. Za zaprenumerowanie miesięcznika na 2012 rok otrzymają Państwo w prezencie książkę „Znani i bogaci o własnym biznesie – jak zdobyć i utrzymać pieniądze”. Dodatkowo cena prenumeraty pozostanie na atrakcyjnym zniżkowym poziomie 59 zł. Promocja trwa do końca marca 2012.

Okładki

PROMOCJA PRENUMERATY

12 numerów miesięcznika plus książka w prezencie TYLKO DO KOŃCA MARCA

Sprawdź szczegóły oferty: franchising.pl/ksiegarnia

Magazyn WBF czytają dwie grupy osób: poszukujący biznesu i ci, którzy na co dzień go prowadzą. Redakcja pragnie zaspokoić potrzeby informacyjne obu grup.

W piśmie planowane są dwie serie artykułów: dla osób zamierzających dopiero otworzyć firmę i konkretne porady dla obecnych biznesmenów, którzy zmagają się z codziennością prowadzenia biznesu. - W wyraźny sposób chcemy oddzielić artykuły skierowane do osób poszukujących pomysłu na biznesu od tekstów dla doświadczonych biznesmenów – mówi Aneta Hodyra-Wieczorek, redaktor prowadząca WBF. – Myślę, że obie grupy będą usatysfakcjonowane nowymi pomysłami na teksty.

Dla kandydatów na biznesmenów w najbliższym czasie pojawią się teksty o tym, jak wybrać pomysł na biznes, jak napisać biznesplan, jak negocjować z franczyzodawcą, jak policzyć realne koszty inwestycji, jak reagować na pierwsze sukcesy i porażki.

Doświadczeni biznesmeni będą mogli przeczytać, jak szukać klientów po założeniu sklepu/punktu usługowego, jak rozmawiać o zmianach warunków z franczyzodawcą, gdy zmieniają się warunki rynkowe, czy umowę franczyzową da się rozwiązać i jak, które punkty w umowie najmu lokalu powinny budzić czujność.

Poza tym jak zwykle pojawią się stałe rubryki dla wszystkich: opis znanej marki, wywiad ze znaną postacią świata kultury prowadzącą biznes na swoim oraz mnóstwo newsów z rynku franczyzy. W każdym numerze, na ostatnich stronach pisma, znajduje się aktualny Katalog Franczyz zawierający kilkaset sprawdzonych pomysłów na biznes. Oferty obejmują wszystkie przedziały inwestycyjne - od kilku tysięcy do kilku milionów złotych.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

4

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora