Własny Biznes w 2012 roku

PROMOCJA PRENUMERATY

12 numerów miesięcznika plus książka w prezencie TYLKO DO KOŃCA MARCA

Sprawdź szczegóły oferty: franchising.pl/ksiegarnia
Niedziela
01.04.2012
Dowiedz się, który biznes jest opłacalny. W związku z dużym zainteresowaniem czytelników przedłużamy promocję prenumeraty do 15 kwietnia.
 

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING czyta już 150 tys. osób w ciągu roku. Z tej okazji Redakcja pisma przygotowała dla Państwa specjalne atrakcje: nowe pomysły na artykuły oraz ofertę promocyjną prenumeraty. Za zaprenumerowanie miesięcznika na 2012 rok otrzymają Państwo w prezencie książkę „Znani i bogaci o własnym biznesie – jak zdobyć i utrzymać pieniądze”. Dodatkowo cena prenumeraty pozostanie na atrakcyjnym zniżkowym poziomie 59 zł. Promocja trwa do końca marca 2012.

Magazyn WBF czytają dwie grupy osób: poszukujący biznesu i ci, którzy na co dzień go prowadzą. Redakcja pragnie zaspokoić potrzeby informacyjne obu grup.

W piśmie planowane są dwie serie artykułów: dla osób zamierzających dopiero otworzyć firmę i konkretne porady dla obecnych biznesmenów, którzy zmagają się z codziennością prowadzenia biznesu. - W wyraźny sposób chcemy oddzielić artykuły skierowane do osób poszukujących pomysłu na biznesu od tekstów dla doświadczonych biznesmenów – mówi Aneta Hodyra-Wieczorek, redaktor prowadząca WBF. – Myślę, że obie grupy będą usatysfakcjonowane nowymi pomysłami na teksty.

Dla kandydatów na biznesmenów w najbliższym czasie pojawią się teksty o tym, jak wybrać pomysł na biznes, jak napisać biznesplan, jak negocjować z franczyzodawcą, jak policzyć realne koszty inwestycji, jak reagować na pierwsze sukcesy i porażki.

Doświadczeni biznesmeni będą mogli przeczytać, jak szukać klientów po założeniu sklepu/punktu usługowego, jak rozmawiać o zmianach warunków z franczyzodawcą, gdy zmieniają się warunki rynkowe, czy umowę franczyzową da się rozwiązać i jak, które punkty w umowie najmu lokalu powinny budzić czujność.

Poza tym jak zwykle pojawią się stałe rubryki dla wszystkich: opis znanej marki, wywiad ze znaną postacią świata kultury prowadzącą biznes na swoim oraz mnóstwo newsów z rynku franczyzy. W każdym numerze, na ostatnich stronach pisma, znajduje się aktualny Katalog Franczyz zawierający kilkaset sprawdzonych pomysłów na biznes. Oferty obejmują wszystkie przedziały inwestycyjne - od kilku tysięcy do kilku milionów złotych.


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz
/4/
ZOBACZ WIĘCEJ

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Na pewno warto wyposażać się w różnego rodzaju narzędzia, które pomogą usprawnić naszą pracę :) Ja na przykład korzystam z ticketing system od...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Sklep muzyczny

Cześć, znalazłem fajny sklep muzyczny Tryton Music , można w nim przez internet zamawiać potrzebne nam rzeczy różne sprzęty oraz inne. Szeroki asortyment sklepu można...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Musisz pamiętać o wielu rzeczach. Wszystko zależy od profilu Twojej działalności. Jeśli chcesz działać w branży IT to kup sprzęt, jeśli e-commerce to zainwestuj w...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Congrats on having such well managed site! It has good looks and contains informative content as well.We are an online platform where students check & write reviews for...

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Damskie torebki

Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by...

19 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Można postawić na reklamę świetlną czy litery przestrzenne. Nam litery podświetlane wykonała firma https://reklama-bielsko.com/ Mamy też od nich reklamę na...

402 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018