Brand New Products weryfikuje

Inwestycja w sklep BNP wynosi co najmniej 31 tys. zł.
Czwartek
17.11.2011
Sklepy odzieżowe, które nie spełniały wymogów sieci i nie rokowały dobrze na przyszłość zostały zamknięte.
 

Brand New Products, odzieżowa marka outletowa, przeprowadziła weryfikację sklepów franczyzowych. Pod uwagę brana była rentowność placówek i praca franczyzobiorców.
- Problem jest bardzo złożony. Po pierwsze, wiosna i lato w tym roku były bardzo słabym okresem w handlu, dotyczy to całego rynku odzieżowego w Polsce, nie tylko outletów. Po drugie, przy niekorzystnej sytuacji na rynku wymagane jest od franczyzobiorców większe zaangażowanie w działaniu, co w większości przypadków miało miejsce. Ubolewamy nad porażkami kilku partnerów, ale zasady rynkowe czasem są bezwzględne - mówi Paweł Bryniarski, właściciel Brand New Products.

Ostatnim z otwartych sklepów sieci jest outlet w Gryficach (to drugi po kołobrzeskim sklep franczyzobiorcy). Wcześniej pojawiła się placówka w zamojskim centrum handlowym Galeria Park. Podpisane są już nowe umowy z partnerami, które zaowocują uruchomieniem sklepów w Stalowej Woli, Tarnowie, Chojnicach i Starogardzie Gdańskim.
- W najbliższym czasie planujemy otwarcie także kilku własnych sklepów - dodaje Paweł Bryniarski.

(mk)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018