17.11.2011

Depilacja dla każdego

Czwarty salon DepilConcept został otwarty w Łodzi. Jeszcze w tym roku ma powstać kolejny w Warszawie.

W stolicy ma powstać także pierwsza placówka własna BodyConcept. Póki co wszystkie salony DepilConcept i BodyConcept w Polsce działają na zasadzie franczyzy, oprócz placówki w Piasecznie, która jest jednostką własną. Za dalszy rozwój obu sieci w Polsce odpowiada Marta Szymczak, która zakupiła licencję master na nasz rynek.

Salon DepilConcept.

- Poszukujemy franczyzobiorców zainteresowanych prowadzeniem biznesu kosmetycznego w miastach liczących co najmniej 50 tys. mieszkańców – mówi Marta Szymczak.- Franczyza DepilConcept jest zarówno dla tych, którzy chcą zacząć prowadzić własny biznes, jak i dla przedsiębiorców, którzy już prowadzą działalność gospodarczą.

Własny salon DepilConcept to inwestycja rzędu 130 tys. zł. Przyszły franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni 25–40 m2, w jego poszukiwaniach pomaga sieć. Miesięczne opłaty: licencyjna i marketingowa wynoszą po 1 tys. zł. Współpracując z siecią franczyzobiorca może liczyć na pomoc w rekrutacji pracowników oraz na doradztwo w prowadzeniu własnego biznesu, przechodzi również szereg szkoleń, które mają pomóc mu w lepszym zarządzaniu firmą. Otrzymuje także pełne wyposażenie gabinetu w urządzenia, meble oraz materiały eksploatacyjne jak ręczniki czy produkty do zabiegów.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora