Sieć Selfon prowadzi 40 salonów Play.
Poniedziałek
28.11.2011
Agenci operatora sieci komórkowej zapowiadają kolejne otwarcia.
 

Firma Selfon jest agentem sieci Play w Polsce. Pod logo firmy skupionych jest 40 punktów zajmujących się dystrybucją usług telekomunikacyjnych Play, 28 z nich to placówki partnerskie. Na rozwój poprzez franczyzę Selfon zdecydował się w 2010 roku.

- Franczyzobiorcą Selfon może zostać każdy, począwszy od osób, które są już w jakiś sposób związane z naszą firmą np. pracują lub prowadzą partnerskie salony Selfon, skończywszy na osobach, które nigdy z nami nie współpracowały, a nawet takich, które nie pracowały jeszcze w branży telekomunikacyjnej - mówi Piotr Kaszuba, współwłaściciel Selfon.

Na przyszły rok Selfon zaplanował uruchomienie 10 nowych salonów sprzedających usługi Play. Firma skupi się również na rozwoju usług skierowanych do klientów biznesowych.

Przyszły franczyzobiorca powinien mieć do dyspozycji lokal o powierzchni minimum 25 m2 usytuowany w centralnej części miasta. Na uruchomienie własnego salonu Play w ramach sieci Selfon trzeba przygotować ok. 50 tys. zł.

Franczyzobiorca otrzymuje od Selfon projekt adaptacji lokalu i aranżacji wnętrza oraz podstawowe wyposażenie punktu. Może również liczyć na wsparcie podczas uruchamiania własnego salonu. Każdy z partnerów uczestniczy także w działaniach marketingowych.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Salon z telefonami i akcesoriami GSM

Pamiętaj, że żyjemy w czasach internetu. Dlatego pamiętaj o sklepie internetowym i sprzedaży wysyłkowej. mniej więcej jak robi to https://www.telefon4u.pl/ To...

5 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Franczyza z Komputronik - czy to się może opłacać?

Zanim założysz firmę zobacz jakie kroki trzeba wykonać przed założeniem firmy a dopiero później zrób analizę rynku. To jest podstawa.

9 wypowiedzi
ostatnia 14.04.2018
Play rośnie w oczach

Play on happy room Bubblebox, game info & screenshots. Play on geometry dash!

2 wypowiedzi
ostatnia 28.03.2018
Play ma plan

To bardzo dobrze. Bardzo lubię tę firmę.______________________________http://uniwersytetekonomiczny.wroclaw.pl

3 wypowiedzi
ostatnia 21.03.2018
Play ma plan

Plants Vs. Zombies Online: Grow defensive plants to keep zombies away from your house! - Play Plants vs. Zombies for Free, and Have Fun!

3 wypowiedzi
ostatnia 21.03.2018
Informatyk z lokalem - jaki biznes?

Myślę że dobrze jakbyś na początek zaoferował serwis i naprawe a może w przyszłości po załatwieniu okreslonego kapitału możesz spóbować zrobić coś takiego...

24 wypowiedzi
ostatnia 16.03.2018
Informatyk z lokalem - jaki biznes?

Może pomysłem będzie coś związanego z dronami? Drony z roku na rok zyskują na popularności. Coraz lepsze konstrukcje wyposażone w szereg nowych rozwiązań sprawiły,...

24 wypowiedzi
ostatnia 15.03.2018
Play się opłaca?

Dzisiaj większość sieci się opłaca. Ceny mają podobne.

4 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
zobacz więcej na forum