Sieć Selfon prowadzi 40 salonów Play.
Poniedziałek
28.11.2011
Agenci operatora sieci komórkowej zapowiadają kolejne otwarcia.
 

Firma Selfon jest agentem sieci Play w Polsce. Pod logo firmy skupionych jest 40 punktów zajmujących się dystrybucją usług telekomunikacyjnych Play, 28 z nich to placówki partnerskie. Na rozwój poprzez franczyzę Selfon zdecydował się w 2010 roku.

- Franczyzobiorcą Selfon może zostać każdy, począwszy od osób, które są już w jakiś sposób związane z naszą firmą np. pracują lub prowadzą partnerskie salony Selfon, skończywszy na osobach, które nigdy z nami nie współpracowały, a nawet takich, które nie pracowały jeszcze w branży telekomunikacyjnej - mówi Piotr Kaszuba, współwłaściciel Selfon.

Na przyszły rok Selfon zaplanował uruchomienie 10 nowych salonów sprzedających usługi Play. Firma skupi się również na rozwoju usług skierowanych do klientów biznesowych.

Przyszły franczyzobiorca powinien mieć do dyspozycji lokal o powierzchni minimum 25 m2 usytuowany w centralnej części miasta. Na uruchomienie własnego salonu Play w ramach sieci Selfon trzeba przygotować ok. 50 tys. zł.

Franczyzobiorca otrzymuje od Selfon projekt adaptacji lokalu i aranżacji wnętrza oraz podstawowe wyposażenie punktu. Może również liczyć na wsparcie podczas uruchamiania własnego salonu. Każdy z partnerów uczestniczy także w działaniach marketingowych.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

6 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

Thanks for sharing the informative information through the article. and all the details are awesome and good in this post. Refer: zombs royale free to play!!

4 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are...

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Telefon z wyspy

Hello, You are doing great job. Do you guys have any idea how to take franchise of Penn Station. Penn Station Menu is just awesome i am having great business opportunity please...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018
Zarabiać przez telefon

Praca w callcenter nie jest łatwa. Trafiają się różni ludzie, z którymi trzeba spokojnie rozmawiać.

2 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Play ma plan

https://needforspeedmostwantedapk.info get the new version

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Play ma plan

Get the best Apk mod [url=https://needforspeedmostwantedapk.info/] https://needforspeedmostwantedapk.info [/url]

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018