04.12.2011

Ceremonia u Wójcika

Na polskim rynku debiutuje Ceremony, sieć sklepów z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci.

Ceremony to trzecia marka należącą do Wójcik Fashion Group. Pierwszy salon oferujący ekskluzywne ubranka dla najmłodszych został otwarty z końcem listopada we Lwowie. Na lokalizację pierwszego butiku w Polsce wybrano Centrum Handlowe Bonarka mieszczące się przy ulicy Kamieńskiego 11 w Krakowie. Firma planuje kolejne otwarcia w Warszawie i Poznaniu.

Butik Ceremony.

Salon Ceremony w Centrum Handlowym Bonarka zajmuje prawie 60 m2.

Decydując się na współpracę z markami grupy Wójcik Fashion franczyzobiorcy otrzymują know-how, szkolenie oraz wsparcie podczas prowadzenia własnego biznesu. Sieć wymaga aby franczyzobiorca dysponował lokalem o powierzchni minimum 90 m2 w przypadku marki Wójcik i co najmniej 70 m2 w przypadku marki Hot Oil. Sklepy obu marek powinny znajdować się w miastach powyżej 60 tys. mieszkańców.

W Polsce sieć salonów Wójcik liczy aktualnie 57 sklepów, z czego 12 to placówki franczyzowe. Firma obecna jest także w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Czechach, Słowacji, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie. Z kolei rozwijająca się sieć Hot Oil skupia obecnie 15 sklepów własnych oraz 48 franczyzowych.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora