Salon Ceremony w Centrum Handlowym Bonarka zajmuje prawie 60 m2.
Niedziela
04.12.2011
Na polskim rynku debiutuje Ceremony, sieć sklepów z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci.
 

Ceremony to trzecia marka należącą do Wójcik Fashion Group. Pierwszy salon oferujący ekskluzywne ubranka dla najmłodszych został otwarty z końcem listopada we Lwowie. Na lokalizację pierwszego butiku w Polsce wybrano Centrum Handlowe Bonarka mieszczące się przy ulicy Kamieńskiego 11 w Krakowie. Firma planuje kolejne otwarcia w Warszawie i Poznaniu.

Decydując się na współpracę z markami grupy Wójcik Fashion franczyzobiorcy otrzymują know-how, szkolenie oraz wsparcie podczas prowadzenia własnego biznesu. Sieć wymaga aby franczyzobiorca dysponował lokalem o powierzchni minimum 90 m2 w przypadku marki Wójcik i co najmniej 70 m2 w przypadku marki Hot Oil. Sklepy obu marek powinny znajdować się w miastach powyżej 60 tys. mieszkańców.

W Polsce sieć salonów Wójcik liczy aktualnie 57 sklepów, z czego 12 to placówki franczyzowe. Firma obecna jest także w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Czechach, Słowacji, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie. Z kolei rozwijająca się sieć Hot Oil skupia obecnie 15 sklepów własnych oraz 48 franczyzowych.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018