Toys”R”Us i Babies”R”Us prowadzi w Stanach Zjednoczonych i Puerto Rico 873 sklepy. Poza granicami tych krajów funkcjonuje także ponad 520 punktów własnych sieci oraz blisko 230 sklepów licencjonowanych.
Środa
07.12.2011
Nasz kraj ma być dla amerykańskich sklepów z zabawkami bramą do Europy Wschodniej.
 

Jeszcze przed świątecznym sezonem, bo pod koniec listopada, firma Toys"R"Us otworzyła swój pierwszy sklep w Polsce. Placówka mierzy ok. 1,7 tys. m2 i mieści się w centrum handlowym Blue City, na warszawskiej Ochocie. W sklepie znajdzie się sekcja Babies"R"Us z artykułami dla niemowląt i maluchów.

- Wejście na polski rynek stwarza nie tylko interesujące możliwości rozwoju firmy w Europie, ale potencjalnie otwiera drzwi do krajów Europy Wschodniej - mówi Antonio Urcelay, prezydent Toys"R"Us na Europę. - Polski dynamiczny rynek i nastawione na rodzinę społeczeństwo stanowią doskonałą przestrzeń dla dalszego rozwoju naszej firmy. Jesteśmy dumni z możliwości zaprezentowania marki Toys"R"Us polskim klientom.

Powstała w 1948 roku marka Toys"R"Us, jest wiodącym na światowym rynku sprzedawcą produktów dla dzieci i młodzieży. Polska jest 36. krajem, w którym firma prowadzi swoją działalność, a sklep w Blue City jest jednym z 1560 punktów sieci i pierwszym otwartym w naszym kraju. Toys"R"Us zamierza rozwijać swoja działalność w Polsce, planując otwarcia kolejnych punktów w większych polskich miastach w 2012 roku. Sieć prowadzi na świecie 230 sklepów licencjonowanych, jednak w naszym kraju będzie się rozwijać tylko poprzez otwieranie własnych placówek.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018