12.12.2011

Auto-Spa przy POLOmarketach

Auto-Spa będzie otwierać myjnie przy supermarketach POLOmarket. Jest to kolejna - po Tesco - sieć handlowa, z którą współpracuje wrocławska spółka.

Pod szyldem Auto-Spa działa aktualnie 28 myjni, w tym sześć należących do franczyzobiorców. Sieć oferuje swoim partnerom ponad sto atrakcyjnych lokalizacji przy super- i hipermarketach Tesco, a dzięki współpracy z siecią POLOmarket dołączy do nich 20 kolejnych.

Samochody w myjni Auto Spa.

Pod szyldem Auto-Spa działa aktualnie 28 myjni, w tym sześć należących do franczyzobiorców.

- W nowych lokalizacjach pojawiać się będą głównie dwustanowiskowe myjnie, z których skorzystają przede wszystkim klienci supermarketu, ale także okoliczni mieszkańcy - mówi Sławomir Decewicz, prezes Auto-Spa.

Atutem konceptu Auto-Spa są atrakcyjne lokalizacje w sąsiedztwie super- i hipermarketów. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, myjnie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie centrów handlowych stają się coraz popularniejsze wśród klientów sklepów wielkopowierzchniowych, którzy docenią możliwość skorzystania z ich usług bez konieczności przemieszczania się.

W ostatnim czasie Auto-Spa uruchomiła dwie myjnie franczyzowe - w Oleśnicy i Krakowie. Zainteresowani konceptem mają możliwość zakupu już istniejącej myjni lub wybudowania własnej w wybranej lokalizacji z gotowym pozwoleniem na budowę. W ofercie Auto-Spa dostępny jest również kredyt na uruchomienie placówki partnerskiej, a od niedawna także własna technologia mycia bezdotykowego.

(kb)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Karolina Kazuła

doradca we franczyzie
Napisz do autora