Pod szyldem Auto-Spa działa aktualnie 28 myjni, w tym sześć należących do franczyzobiorców.
Poniedziałek
12.12.2011
Auto-Spa będzie otwierać myjnie przy supermarketach POLOmarket. Jest to kolejna - po Tesco - sieć handlowa, z którą współpracuje wrocławska spółka.
 

Pod szyldem Auto-Spa działa aktualnie 28 myjni, w tym sześć należących do franczyzobiorców. Sieć oferuje swoim partnerom ponad sto atrakcyjnych lokalizacji przy super- i hipermarketach Tesco, a dzięki współpracy z siecią POLOmarket dołączy do nich 20 kolejnych.

- W nowych lokalizacjach pojawiać się będą głównie dwustanowiskowe myjnie, z których skorzystają przede wszystkim klienci supermarketu, ale także okoliczni mieszkańcy - mówi Sławomir Decewicz, prezes Auto-Spa.

Atutem konceptu Auto-Spa są atrakcyjne lokalizacje w sąsiedztwie super- i hipermarketów. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, myjnie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie centrów handlowych stają się coraz popularniejsze wśród klientów sklepów wielkopowierzchniowych, którzy docenią możliwość skorzystania z ich usług bez konieczności przemieszczania się.

W ostatnim czasie Auto-Spa uruchomiła dwie myjnie franczyzowe - w Oleśnicy i Krakowie. Zainteresowani konceptem mają możliwość zakupu już istniejącej myjni lub wybudowania własnej w wybranej lokalizacji z gotowym pozwoleniem na budowę. W ofercie Auto-Spa dostępny jest również kredyt na uruchomienie placówki partnerskiej, a od niedawna także własna technologia mycia bezdotykowego.

(kb)


Karolina Kazuła, ekspert ds. franczyzy
doradca we franczyzie

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.