Franczyzobiorcy agencji mogą również poszerzyć prowadzoną przez siebie działalność o inne usługi, w tym pośrednictwo kredytowe, sprzedaż ubezpieczeń, wyceny i audyty energetyczne.
Czwartek
15.12.2011
Tylko do końca roku można założyć agencję nieruchomości pod logo KNC bez konieczności płacenia za licencję.
 

Jak na razie pod szyldem KNC Nieruchomości funkcjonuje sześć biur własnych i 49 franczyzowych. Ostatnio sieć podpisała nowe umowy, na podstawie których powstaną biura w Białymstoku, Suwałkach i Ełku. Trwają również rozmowy dotyczące powstania placówek we Wrocławiu, Świdnicy, Lubaniu i Bielsku-Białej. W 2012 roku KNC planuje podwoić liczbę partnerów. Osoby planujące współpracę z siecią mogą uruchomić biuro w mieście liczącym 50 tys. mieszkańców. Najatrakcyjniejsze lokalizacje to te, które znajdują się w okolicach centrum oraz przy głównych ulicach. Szacunkowa wartość inwestycji w biznes zamyka się w kwocie 20 tys. zł. Jeszcze do końca roku franczyzodawca nie będzie pobierał opłaty za przystąpienie do sieci. W przyszłym roku opłata ta wyniesie 12 tys. zł.

- Środki te będą przeznaczone przede wszystkim na kampanię reklamową nowo otwieranego biura. Dzisiaj, przy tak rozbudowanej sieci, możemy już myśleć o wprowadzeniu opłaty licencyjnej. Największym problemem franczyzobiorców jest małe zaplecze finansowe pozwalające funkcjonować w okresie rozruchu placówki – twierdzi Beata Mądel z KNC Nieruchomości.

Biuro KNC powinno składać się z co najmniej dwóch pomieszczeń, a jego optymalna powierzchnia to 50 m2. Ostateczną ocenę lokalizacji wydaje franczyzodawca. W pakiecie franczyzowym znajduje się m.in. pomoc w uzyskaniu licencji zawodowej dla partnera lub wsparcie w zakresie zatrudnienia licencjonowanego pośrednika. Ponadto osoba współpracująca z siecią może liczyć na: dostęp do kilku tysięcy ofert w bazie danych, oprogramowanie komputerowe, pomoc w windykacji należności oraz na udział w szkoleniach organizowanych w ośrodku szkoleniowym KNC Nieruchomości.

(dw)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Nice blog post published here. The writer has definitely improved over the past few months and this post is a proof of that. I would love to see some more blog posts as good as...

22 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Amazing post! We love the content and have shared this with our social media network! Appreciated from the hotel digital marketing agency.

22 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Wiosna należy do pośredników

A lot of people have been disappointed with your work here lately, and it's clear to see why. You don't seem to put as much effort into your articles as you used to and that's...

22 wypowiedzi
ostatnia 10.06.2018
Przeprowadzki międzynarodowe - czy możecie kogoś polecić

Trzeba poszukać kogoś w internecie. To jest raczej niszowa branża. ___________________ Pisanie prac magisterskich - ogłoszenia

4 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną PRB ADAM budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo dobrze firma...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną http://www.prb-adam.pl budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Explore our coiffeur in Bodensee and also our burnout klinik in rheinfall.

22 wypowiedzi
ostatnia 30.05.2018
Przeprowadzki międzynarodowe - czy możecie kogoś polecić

Mogą się przydać mocne taśmy, znajdziecie je w http://www.tasma.krakow.pl/ To producent, mają różnego rodzaju taśmy, u nas się sprawdziły, sa mocne, zdały egzamin...

4 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018