17.12.2011

Domy na licencji

Arde-Haus chce w przyszłym roku podwoić liczbę franczyzobiorców.

Firma Arde-Haus chce świadczyć swoje usługi na terenie całego kraju i w tym celu poszukuje partnerów franczyzowych i licencyjnych. Partner franczyzowy sieci zajmuje się poszukiwaniem i pozyskiwaniem klientów w swoim regionie, natomiast partner licencyjny kompleksowo organizuje proces budowy.

Dom.

Na dzień dzisiejszy Arde-Haus prowadzi dwie jednostki własne i 38 partnerskich.

- Chcielibyśmy podwoić liczbę partnerów w sieci do końca roku 2012 – mówi Marta Milczarek, Specjalista ds. marketingu i rozwoju sieci franczyzowej. - Będziemy koncentrować się na poszukiwaniu nowych partnerów w szczególności w regionach, gdzie nie działają jeszcze nasi licencjobiorcy, ani franczyzobiorcy.

Dokładnie chodzi o województwa: Lubelskie, Podlaskie, Opolskie oraz Małopolskie. Opłata za przystąpienie do sieci to 5 tys. zł dla partnera franczyzowego i 40 tys. zł w przypadku partnera licencyjnego. Sieć nie pobiera opłat bieżących.

- Największym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się domy o powierzchni 80–120 m2dodaje Marta Milczarek. - Ostatnio, z uwagi na rosnące koszty energii, klienci zwracają coraz większą uwagę na energooszczędność budynku. Z tego względu, rośnie liczba klientów którzy decydują się na budowę domu energooszczędnego w systemie Inventeam. Dom budowany w tej technologii jest wykonywany z prefabrykowanych ścian o niskim współczynnikiem przenikania ciepła, dzięki czemu koszty eksploatacji są niewielkie, co pozwala zaoszczędzić na rachunkach

Arde-Haus zajmuje się projektowaniem i budowaniem domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz willi miejskich. Pomaga także klientom w znalezieniu i adaptacji gruntu pod zabudowę, przeprowadza badania geologiczne gruntu oraz organizuje i nadzoruje proces budowy.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora