18.12.2011

Stolica mody i franczyzy

W marcu 2012 roku na targach Franchise Expo Paris wystawi się blisko pół tysiąca firm.

Raz w roku Paryż żyje nie tylko pokazami mody, chociaż marek odzieżowych oferujących franczyzę na przyszłorocznych targach Franchise Expo Paris nie zabraknie. Organizatorzy spodziewają się, że w dniach 18-21 marca 2012 wystawi się ponad 450 firm z 20 krajów reprezentujących 75 sektorów działalności. Honorowym gościem nadchodzących targów będzie Wielka Brytania, której sieci franczyzowe znajdą się w specjalnym pawilonie. Wystawcy pochodzą również z Brazylii, USA, Turcji, Holandii, Włoch, Hiszpanii i Litwy.

Wystawcy na 29. targach Franchise Expo Paris.

Franchise Expo Paris odbywa się regularnie od ponad 30 lat.

- Franchising Expo Paris to największa tego typu impreza w Europie. Wystarczy powiedzieć, że w jednym miejscu pojawi się prawie pół tysiąca wystawców, wobec działających w Polsce ok. 660 konceptów franczyzowych. Dla przedsiębiorców z naszego kraju to szansa na zakup licencji na biznes, który jeszcze nie dotarł do Polski. Francuskie targi mają charakter międzynarodowy, co oznacza, że obok rodzimych marek, obecne są także w firmy z zagranicy. W 2012 roku 17 proc. wystawców będzie pochodziła spoza Francji – mówi Kinga Matuszewska, prawnik, doradca ds. franczyzy w PROFIT system, przedstawiciel firmy w trakcie targów.

Franchise Expo Paris odbywa się regularnie od ponad 30 lat. W ubiegłym roku pojawiło się 32 tys. zwiedzających. Część targów stanowi cykl konferencji oraz szkoleń poświęconych franczyzie, które poprowadzą eksperci z firm doradczych.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0