Poszczególne strefy wiekowe podzielone są dodatkowo względem wzrostu dzieci. Są więc półki dla najmłodszych, średnich i starszych dzieci o wzroście w przedziale 134-158 cm.
Wtorek
20.12.2011
Coccodrillo zmienia aranżację swoich sklepów.
 

Z okazji 10 rocznicy powstania firma Coccodrillo zdecydowała się odświeżyć wygląd swoich salonów. Postawiła na surowy design, proste meble i oszczędność detali. Dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw, a przymierzalnia dostosowana jest do potrzeb dziecka.

- Nowy wystrój zwiększa funkcjonalność sklepu i ułatwia klientom zakupy. Dominują brązy i szarości, wspierane dla kontrastu zielenią, z którą od początku utożsamia się firma Coccodrillo. Nowym elementem jest wprowadzenie kraciastej tapety, która w zestawieniu z meblami w kolorze dębu tworzy atmosferę „dobrego domu” - mówi specjalista ds. rozwoju sieci franczyzowej Mariusz Michalik.

Franczyzobiorca nie musi zmieniać aranżacji w już otwartym salonie, a tworząc nowy, może wybierać spośród dwóch dostępnych opcji. Jeśli partner chce zrobić remont w sklepie, który działa już na rynku, to przeprowadza tylko delikatny lifting - zmienia kolor ścian, a firma dodaje grafikę przestrzenną. Sklepy w galeriach handlowych będą powstawać wyłącznie w nowej aranżacji.

Franczyzobiorca podpisujący umowę musi zakupić oprogramowanie dostarczone przez firmę. Rozpoczęcie współpracy wiąże się również z koniecznością wpłaty kaucji zwrotnej będącej zabezpieczeniem towaru, który partner otrzymuje w depozyt.

W ciągu 10 lat działalności firma CDRL, właściciel marki Coccodrillo, stworzyła sieć sieć sprzedaży, która liczy obecnie ponad 150 sklepów. W zależności od koncepcji koszt aranżacji lokalu to kwota od 600 do 900 zł za m2. Partnerzy poszukiwani są w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców. Sklepy otwierane są w centralnych punktach miast i galeriach handlowych. Lokal handlowy powinien mieć powierzchnię od 50 m2 do 70 m2.

(lp)


PROFIT system