21.12.2011

Szpady w galerii

Grupa Muszkieterów zadomowiła się w Gryfinie.

Od 8 grudnia w zachodniopomorskiej miejscowości Gryfino działa galeria handlowa utworzona przez Grupę Muszkieterów. Oprócz dysponującego własną masarnią supermarketu Intermarché klienci będą mogą tam zrobić zakupy w sklepach CCC, Pepco oraz MediaExpert.

Intermarche Super w Gryfinie.

W nowym sklepie Intermarché w Gryfinie zatrudnienie znalazło około 40 osób.

Na tym jednak oferta Muszkieterów się nie kończy. Już wcześniej w Gryfinie działał sklep z artykułami budowlanymi Bricomarché, a nowy kompleks handlowy został otwarty właśnie w jego sąsiedztwie, przy ulicy Flisaczej. Zresztą powstały w nim punkt Intermarché to również nie pierwsza placówka w mieście, bo supermarket tej marki działa w Gryfinie już od kilku lat.

- To, co wyróżnia Intermarché wśród lokalnej konkurencji to szeroka gama produktów marek własnych. Są one średnio o 20 proc. tańsze od marek konkurencyjnych. Ponadto tylko w supermarketach Intermarché, oprócz towarów z tzw. średniej półki dostępne są również produkty delikatesowe z Francji. W ofercie znajdą się także produkty bio i ekologiczne – mówi Eliza Orepiuk, kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji w Grupie Muszkieterów.

W nowym sklepie zatrudnienie znalazło około 40 osób. Przed supermarketem znajduje się bezpłatny parking na około 70 miejsc postojowych. Jego klienci mogą również zatankować na mającej pięć stanowisk stacji paliw Intermarché, a także skorzystać z bezdotykowej myjni samochodowej.

(gum)