28.12.2011

Zaliczony w ostatniej chwili

Domino’s Pizza otworzyła dwie nowe pizzerie, realizując tegoroczny plan rozwoju.

W środę, 21 grudnia, Domino’s Pizza otworzyła kolejne dwa lokale. Jedenasta i dwunasta pizzeria powstała przy ul. Św. Wincentego i w Al. Jerozolimskich w Warszawie. Zasięg działania sieci powiększył się tym samym o Targówek i kolejne ulice w centrum stolicy. Otwarcia dopełniły także realizację planu rozwoju Domino’s Pizza w Polsce na rok 2011.

Pizzeria Domino\'s Pizza w Warszawie.

Domino’s Pizza to istniejąca od 50 lat sieć pizzerii, posiadająca ponad 9 300 lokali na 65 rynkach. W ciągu kilku ostatnich lat firma otwierała blisko 300 pizzerii rocznie.

- Z przyjemnością możemy ogłosić, że wypełniliśmy nasz plan w 100 proc. - mówi Maciej Jania, dyrektor zarządzający DP Polska. - Dzięki wspólnemu wysiłkowi wielu osób, w ciągu dziesięciu miesięcy udało nam się otworzyć 12 lokali, przeszkolić setki pracowników i uczynić markę Domino’s Pizza rozpoznawalną wśród mieszkańców Warszawy.

Firma DP Polska SA, właściciel licencji master-franczyzowej i spółka odpowiedzialna za wprowadzenie marki Domino’s Pizza na polski rynek planuje dalszy rozwój sieci. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w przyszłym roku ma powstać kolejnych 15 pizzerii. Dalsze plany, na skalę krajową, które nie wykluczają rozwoju przez franczyzę, przewidują otwarcie łącznie 65 lokali do końca 2014 roku.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora